Tomasz Kotecki dyrektorem zarządzającym Pionu Transformacji i Strategii UNIQA

0
756

Od maja do zespołu UNIQA dołączył Tomasz Kotecki. Menedżer objął stanowisko dyrektora zarządzającego Pionu Transformacji i Strategii.

– Do naszego zespołu dołącza kolejny ekspert z wyjątkowym doświadczeniem, biegły w technologii, na którą stawiamy jako firma. Bardzo ważne jest dla mnie przekonanie, że dzielimy wspólne wartości i ambicje. Tomek dobrze zna naszą organizację, cieszę się, że postrzega ją jako miejsce, w którym może realizować ciekawe biznesowe wyzwania oraz rozwijać się osobiście. Wiem, że docenia naszą kulturę nastawioną na dobrą współpracę i atmosferę, otwartą na różnorodność i skoncentrowaną na kliencie i jego doświadczeniach – mówi Marcin Nedwidek, prezes UNIQA w Polsce.

– Ogromnie cieszę się, że dołączam do zespołu UNIQA, który miałem przyjemność i zaszczyt poznawać coraz bliżej w ostatnich latach. W pełni identyfikuję się z wartościami firmy i wierzę w jej dalszy potencjał rentownego wzrostu. Jestem przekonany, że rola, którą obejmuję, pozwoli mi przyczynić się do jego realizacji – mówi Tomasz Kotecki.

Tomasz Kotecki związany jest z rynkiem ubezpieczeń od ponad 10 lat. W ostatnim czasie, jako dyrektor (Principal) w BCG Platinion, był członkiem globalnych praktyk ubezpieczeniowych i bankowych, gdzie specjalizował się w budowaniu strategii oraz przeprowadzaniu transformacji organizacyjnych i cyfrowych. Jedną z transformacji, które wspierał, była niedawna integracja UNIQA i AXA w Polsce. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, gdzie ukończył kierunki finanse i rachunkowość oraz metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne.

(AM, źródło: UNIQA)