Trasti nową marką w portfelu Porówneo

0
313

Oferty już trzynastu firm ubezpieczeniowych można znaleźć w portfelu Porówneo. Najnowszą z nich, której polisy trafiły do porównywarki we wrześniu, jest Trasti.

– Cieszę się, że rozbudowujemy portfel właśnie o Trasti – mówi Wojciech Rabiej, prezes Porówneo. – Szczególnie że jak każdy nowy gracz na rynku, szukając swojej grupy klientów, przygotowuje dla nich unikatową ofertę i konkurencyjne ceny. To zaś pozwala nam na wzbogacenie palety produktów dla naszych klientów i zaproponowanie im jeszcze pełniejszej oferty

Trasti to nowy ubezpieczyciel na polskim rynku. Firma działa w Polsce na zasadach swobody świadczenia usług, jako agent generalny Zavarovalnica Triglav. Jednym z pomysłodawców i prezesem Trasti jest Artur Olech, związany z branżą ubezpieczeniową od ponad 20 lat, m.in. jako prezes Generali. Firma w pierwszym kroku koncentruje się na oferowaniu OC posiadaczy pojazdów mechanicznych wraz z całą gama opcji dodatkowych. W najbliższych tygodniach ubezpieczyciel rozbuduje swoją ofertę o auto casco oraz innowacyjne metody płatności.

– Naszą ofertę kierujemy do klientów, którzy zaufają naszemu motto Simply fair – Po prostu fair! Mamy dobre ceny, a nasze produkty dobrowolne w zależności od potrzeb klienta są mniejsze lub większe, a nie lepsze lub gorsze – mówi Artur Olech, prezes Trasti. – Z kolei współpraca z zespołem Porówneo  jest bardzo inspirującym doświadczeniem i jestem przekonany, że będziemy wprowadzać na tę platformę wiele innowacyjnych rozwiązań – podkreśla.

(AM, źródło: Porówneo)