Ubea: Kareta dla Link4 po raz trzeci w tym roku

0
134

W najnowszej odsłonie rankingu cen ubezpieczeń komunikacyjnych Ubea opartego na indywidualnych  kalkulacjach sporządzonych w maju przez użytkowników porównywarki najniższe ceny we wszystkich kategoriach zaoferował Link4. Taka sytuacja ma miejsce po raz trzeci w tym roku i po raz drugi z rzędu.

W swojej analizie Ubea.pl wzięła pod uwagę cztery kategorie rankingowe (polisy OC, pakiety OC+NNW, pakiety OC+AC i pakiety OC+AC+NNW). Wszystkie klasyfikowane towarzystwa z odpowiednio dużą liczbą kalkulacji miesięcznie oceniano w skali od 0 do 5 punktów.

Po podliczeniu indywidualnych kalkulacji, jakie od 1 do 31 maja wykonali użytkownicy porównywarki, okazało się, że ponownie we wszystkich czterech kategoriach najniższe ceny oferował Link4 – z wynikami na poziomie odpowiednio 4,64, 4,59, 4,6 i 4,45 pkt. Wcześniej Link4 znalazł się na czele rankingu najniższych cen w styczniu i kwietniu 2020 r.

– Tak duży spadek cen OC w Link4 oznacza, że w następnym miesiącu konkurentom będzie jeszcze trudniej dogonić tego ubezpieczyciela – podkreśla Andrzej Prajsnar, ekspert Ubea.

(AM, źródło: Ubea.pl)