Ubezpieczenia komunikacyjne w porównywarce Smart

0
157

Bankier.pl rozszerzył współpracę z KioskPolis.pl i poszerzył ofertę porównywarki finansowej smart.bankier.pl o porównanie ubezpieczeń komunikacyjnych.

W porównywarce znajdują się oferty AXA, Benefia, Generali, Link4, Proama i MTU24, prezentujące łącznie ponad 24 wariantów ubezpieczeń. Bankier.pl zapowiedział, że niebawem w porównywarce Smart pojawią się oferty kolejnych ubezpieczycieli.

– Cieszymy się z rozszerzenia współpracy z Bonnier Businness Polska właściciela największego serwisu finansowego w Polsce – Bankier.pl. Dzięki wykorzystaniu dostarczanej przez nas unikalnej technologii nasz partner ma możliwość efektywnego monetyzowania ruchu w swoim portalu. Współpraca, taka jak z Bonnier Business Polska, to ważny element strategii naszego działania. Doskonale odnajdujemy się jako partner technologiczny oraz ekspert w dziedzinie współpracy z ubezpieczycielami. Dostarczamy wyjątkowe doświadczenia dla klientów indywidualnych i widzimy, że jest to przez nich bardzo cenione. Dzięki gotowym rozwiązaniom technologicznym i dużej chęci współpracy ze strony partnera wdrożenie zajęło nam tylko 6 tygodni – mówi Wojciech Fronckiewicz, prezes KioskPolis Holding.

(AM, źródło: Bankier.pl)