Ubezpieczenia turystyczne w aplikacji SkyCash

0
620

SkyCash udostępniło swoim użytkownikom ubezpieczenia turystyczne. W ofercie aplikacji znalazły się produkty z portfolio min. Generali, AXA czy Proama. Ubezpieczenia podróżne krajowe mogą obejmować: NNW, Assistance, koszty leczenia i rehabilitacji, koszty ratownictwa, assistance, assistance w sporcie, OC, OC w sporcie, wybrane sporty amatorskie, a nawet sprzęt sportowy. Natomiast w ubezpieczeniach zagranicznych dostępne są opcje: wypoczynek (zawierającą sport amatorski) oraz sporty ekstremalne i wyczynowe.

Wybierając ubezpieczenie, można wskazać siebie, rodzinę lub całą grupę osób oraz daty obowiązywania ubezpieczenia. Przy ubezpieczeniach zagranicznych należy również wybrać państwo, na teren którego będzie wykupywane ubezpieczenie.

Wybierając polisę, można skorzystać z opcji mini, opti lub maxi. Każdy z pakietów jest szczegółowo opisany bezpośrednio w aplikacji. Wystarczy kliknąć w „szczegóły”, żeby zapoznać się z opisem danego ubezpieczenia.

Płatności za ubezpieczenie można dokonać z rachunku SkyCash lub kartą płatniczą. Po zatwierdzeniu transakcji i zakupie polisy wszystkie dokumenty trafią na wskazany adres mailowy.

ubezpieczenia turystyczne, aplikacje mobilne

(AM, źródło: SkyCash)