Ubezpieczenia TUW „TUW” dostępne w Insly

0
460

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” zakończyło integrację z platformą Insly. Jego oferty ubezpieczeń komunikacyjnych widzą już przy kalkulacji składek agenci, którzy mają podpisane stosowne umowy.

– Zdecydowaliśmy się na współpracę z Insly, ponieważ jest to bardzo elastyczna i przejrzysta platforma, którą preferują nasi agenci – mówi Tomasz Zawadzki, zastępca dyrektora Biura Sprzedaży TUW „TUW”.

Insly jest niezależnym dostawcą systemu CRM dla pośredników ubezpieczeniowych oraz kalkulatora umożliwiającego wyliczenie cen ubezpieczeń komunikacyjnych wszystkich marek obecnych na rynku. W Insly zarejestrowanych jest już ponad 16 tys. użytkowników, którzy wykonują średnio około 1,4 mln zapytań miesięcznie o składkę w średnio 10 zakładach ubezpieczeń.

– Misją Insly jest oferowanie kompletnego systemu i wsparcia dla pośredników, tak aby cały swój biznes mogli prowadzić na Insly. Kluczowa jest więc dla nich możliwość porównania ofert ubezpieczeń komunikacyjnych jak największej liczby ubezpieczycieli. Nasi użytkownicy czekali na TUW „TUW”, dlatego cieszę się z naszej współpracy, bo przynosi wartość każdej ze stron – mówi Piotr Bartos, dyrektor Insly na Polskę.

Dla TUW „TUW” obecność na platformie Insly oznacza także dodatkowe szanse na rozwój w kanale multiagencyjnym.

– Dla nas wartością dodaną jest szansa nawiązania współpracy z agentami pracującymi na platformie Insly, którzy jeszcze nie współpracują z TUW „TUW” – podkreśla Tomasz Zawadzki.

(AM, źródło: Insly)