Ubezpieczenie turystyczne AXA Partners w Mubi.pl

0
153

Oferta Mubi.pl wzbogaciła się o kolejny produkt – polisy turystyczne AXA Partners. Firma liczy na to, że współpraca z porównywarką ubezpieczeń ułatwi klientom znalezienie atrakcyjnej cenowo i zakresowo oferty.

Ubezpieczenie turystyczne AXA Partners, oferowane za pośrednictwem Mubi.pl cechuje się szerokim zakresem ochrony dostępnym w trzech wariantach, różniących się sumą ubezpieczenia i wysokością składki. W zależności od charakteru i celu wyjazdu oraz potrzeb podróżujących, każdy ubezpieczający na Mubi.pl może znaleźć dla siebie odpowiednią ochronę w czasie podróży, również w sytuacji przymusowej kwarantanny lub izolacji podczas pobytu za granicą.

– Coraz więcej osób sprawdza ceny ubezpieczeń podróżnych w porównywarkach internetowych. Trwająca pandemia jeszcze bardziej przyspieszyła rozwój kanałów zdalnych dystrybucji ubezpieczeń. Cały czas obserwujemy wzrost popularności tej formy zakupu oraz liczby dokonywanych przez nią transakcji. Często jako klienci nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo różne są zakresy ochrony poszczególnych produktów pomiędzy ubezpieczycielami i wynikające z nich różnice w cenie. Współpraca AXA Partners z porównywarką Mubi.pl ma za zadanie ułatwić klientom znalezienie atrakcyjnej cenowo i zakresowo oferty ubezpieczenia turystycznego. Klient może dopasować ochronę pod kątem swoich potrzeb oraz oczekiwań – mówi Łukasz Hajkowski, dyrektor sprzedaży w Polsce, oraz członek zarządu AXA Partners CEE.

Korzystając z porównywarki Mubi.pl, użytkownik może nie tylko kupić ubezpieczenie, ale również w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących wybranego zakresu ochrony ma możliwość skorzystania z opcji profesjonalnego wsparcia doradcy.

(AM, źródło: AXA Assistance)