Ubezpieczenie Unum Życie z Orderem Finansowym

0
157

Unum Życie zdobyło wyróżnienie w tegorocznym plebiscycie organizowanym przez branżowy magazyn gospodarczy „Home&Market”. Spółka otrzymała Order Finansowy 2020 w kategorii Ubezpieczenie na życie za umowę dodatkową do ubezpieczenia na życie Ubezpieczenie na wypadek chorób układu krążenia.

– Jesteśmy dumni, że nasze starania zyskują uznanie w oczach zarówno klientów, jak i kapituły programu Ordery Finansowe. Serdecznie gratuluję tego wyróżnienia całemu zespołowi, który pracował nad tym rozwiązaniem – skomentował wyróżnienie Borys Kowalski, członek zarządu i główny aktuariusz Unum Życie.

W sytuacji wystąpienia choroby objętej ubezpieczeniem na wypadek chorób układu krążenia (np. udaru mózgu, zawału serca, kardiomiopatii, pierwotnego nadciśnienia płucnego, tętniaka aorty wstępującej) ubezpieczeni otrzymają świadczenie pieniężne w wysokości nawet 500 tys. zł, które mogą przeznaczyć na pokrycie kosztów leczenia.

Dodatkowo Unum zadbało, by w zakresie ubezpieczenia znalazły się usługi pomagające klientom w procesie leczenia i rekonwalescencji

Ordery Finansowe to plebiscyt, w którym od kilkunastu lat są wybierane najlepsze usługi i produkty finansowe wprowadzone w danym roku na polski rynek. Spośród nadesłanych zgłoszeń z niemal wszystkich zakładów ubezpieczeń kapituła wyróżnia produkty, które tworzone są z myślą o klientach i odpowiadają najpełniej na aktualne potrzeby.

(AM, źródło: Unum)