Unilink: „Nowa Klasa” ubezpieczeń szkolnych NNW

0
1228

Sierpień i wrzesień to miesiące poszukiwania najlepszej polisy NNW dla uczniów i studentów. W tym roku rodzice mogą wybrać ubezpieczenie „Nowa Klasa”. Cena zaczyna się już od 31 zł na cały rok, a za kolejne dziecko otrzymamy nawet 20% zniżki.

Unilink oraz Signal Iduna już po raz trzeci połączyli siły, przygotowując ubezpieczenie NNW szkolne dla dzieci, młodzieży i studentów.

„Nowa Klasa” to nasza wizja ubezpieczeń szkolnych, którą wspólnie z Signal Iduna kontynuujemy już kolejny rok – mówi Karolina Drzewiecka, dyrektor Departamentu Współpracy z Partnerami Strategicznymi w Unilink. – Pracując nad „Nową klasą” bardzo uważnie wsłuchaliśmy się w głosy naszych agentów, którzy posiadają nie tylko ogromne doświadczenie, ale przede wszystkim wiedzę o oczekiwaniach klientów w tym zakresie. W naszych rozmowach mocno wybrzmiały potrzeby rodziców m. in. odnośnie do takich ryzyk, jak pobyt w szpitalu czy poważna choroba, ale także sposobu wypłaty świadczeń w przypadku uszczerbku na zdrowiu. Dlatego właśnie w „Nowej Klasie” pobyt w szpitalu liczony jest już od pierwszego dnia, zakres chorób wchodzących w poważne zachorowanie został rozszerzony o cukrzycę typu I, a sami ubezpieczeni w przypadku uszczerbku w placówce oświatowej mogą liczyć na wyższe świadczenie. Podczas naszych spotkań pojawiały się również rozważenia odnośnie do sytuacji rodzin wielodzietnych, w których koszty związane z utrzymaniem nie tylko są dużo wyższe, ale również odczuwalnie wzrosły rok do roku. Dlatego właśnie składka bazowa ubezpieczenia zaczyna się już od 31 zł rocznie – czyli mniej niż za godzinne korepetycje z matematyki, a klienci kupując „Nową klasę” dla drugiego i kolejnego dziecka, otrzymają 20% zniżkę na polisę, a także 25% zniżki na ubezpieczenie turystyczne dla całej rodziny – dodaje.

W „Nowej Klasie” mile widziani są nie tylko uczniowie, ale również wszyscy pracownicy placówek oświatowych, którzy także mogą liczyć na wsparcie finansowe w przypadku wystąpienia nieszczęśliwego wypadku oraz choroby na takich samych zasadach jak dzieci i młodzież.

Dzieci to nasze największe dobro, a o ich bezpieczeństwo dbamy nie tylko do ostatniego szkolnego dzwonka – ochrona „Nowej klasy” obowiązuje przez 12 miesięcy i działa całą dobę, niezależnie od miejsca pobytu: w Polsce i za granicą, w szkole i poza nią. W odpowiedzi na ryzyka związane z powszechnym dostępem dzieci do Internetu pakiet „Nowa klasa” to nie tylko polisa wypadkowa, ale także wsparcie rodzica i dziecka w sytuacji związanej np. z hejtem w Internecie. W „Nowej Klasie” przygotowaliśmy też wariant ubezpieczenia dla aktywnych dzieci uczęszczających do szkół sportowych, natomiast wariant podstawowy ubezpieczenia został wzbogacony o jeździectwo – informuje Adam Malinowski, wiceprezes zarządu Signal Iduna.

Zakup i aktywacja polisy odbywają się na stronie https://nowaklasa.pl/, a cały proces zajmuje nie więcej niż 3 minuty. To rozwiązanie powstało z myślą o wygodzie agentów oraz rodziców, którzy preferują zakupy bez wychodzenia z domu. Wystarczy,  że klient skontaktuje się z doradcą, by otrzymać  kod rabatowy, pozwalający na zakup ubezpieczenia ze specjalną zniżką.

(KS, źródło: Unilink)