Unilink organizuje Olimpiadę Wiedzy Ubezpieczeniowej

0
411

Olimpiada Wiedzy Ubezpieczeniowej, w skrócie OWU – taką nazwę nosi ogólnopolska inicjatywa Unilink, mająca na celu docenienie profesjonalizmu agentów ubezpieczeniowych i nagrodzenie najlepszych z nich. W Olimpiadzie mogą wziąć udział wszyscy pośrednicy, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę i stanąć do rywalizacji o tytuł Najlepszego Agenta Ubezpieczeniowego 2021.

– Wiemy, jak wielu jest doskonałych agentów ubezpieczeniowych. Praca w tym zawodzie jest niezwykle wymagająca. Agenci muszą zdać wiele egzaminów, być na bieżąco z przepisami regulującymi rynek, zmieniającymi się OWU, nowymi produktami i elastycznie obsługiwać systemy sprzedażowe, często w różnych firmach ubezpieczeniowych. Mimo tak wielu obowiązków, agenci chętnie służą pomocą, doradzając i dzieląc się swoją wiedzą w dyskusjach na grupach dla agentów, a swoją pracę oceniają przez pryzmat profesjonalnej obsługi klienta. Dlatego warto doceniać zawód agenta ubezpieczeniowego i nagradzać za szeroką wiedzę – mówi Agnieszka Błoch, dyrektor Marketingu i PR Unilink, odpowiedzialna za organizację Olimpiady.

Unilink, organizator i pomysłodawca przedsięwzięcia, chce zaprosić do udziału w nim wszystkich multiagentów (osoby fizyczne), którzy będą chcieli sprawdzić poziom wiedzy w porównaniu z innymi. OWU będzie podzielona na trzy etapy, w których najlepsi zostaną nagrodzeni, a zwycięzca, oprócz nagród, otrzyma również tytuł Najlepszego Agenta Ubezpieczeniowego 2021.

Olimpiadę pomyślano w taki sposób, aby uczestnictwo w niej było możliwe niezależnie od sytuacji pandemicznej. Dlatego I oraz II etap odbędą się zdalnie, a jeśli sytuacja będzie temu sprzyjała, to III etap – finałowy – odbędzie się z fizycznym udziałem uczestników. 

„Gazeta Ubezpieczeniowa” jest patronem medialnym Olimpiady.

(AM, źródło: Unilink)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here