W Warcie przy śniadaniu o ubezpieczeniach leasingu

0
1335

Temat ubezpieczenia leasingów zyskuje na znaczeniu. W kontekście tego zagadnienia Warta ponownie gościła wyśmienitych przedstawicieli rynku finansowego w swojej siedzibie. Podczas pierwszego spotkania w ramach nowego cyklu „Leasingowe śniadanie z Wartą” rozmawiano m.in. o podejściu Warty do współpracy z firmami leasingowymi.

Ciekawą prezentację przedstawili także Piotr Czublun oraz Julita Nowak z kancelarii prawnej Czublun i Wspólnicy, którzy omawiali temat nadzoru nad dystrybucją ubezpieczeń czy znaczenia dla tego tematu kwestii nowych technologii i regulacji.     

Zależało nam na stworzeniu cyklu spotkań, podczas których oprócz rozwijania relacji z naszymi partnerami będziemy skupiali się na ważnych kwestiach merytorycznych dotyczących funkcjonowania naszego biznesu. To niezwykle ważne zadanie, gdyż wszyscy wiemy, jak złożona i wielowątkowa jest to współpraca.

Chcemy przybliżać partnerom niuanse i podejście Warty do tak ważnych kwestii jak chociażby szeroko rozumiane czynności i obowiązki związane z procesem dystrybucji ubezpieczeń. To właśnie był główny temat naszego pierwszego spotkania. Dziś już myślimy o kolejnej edycji spotkania i jego temacie. Jestem pewny, że spotka się ono z tak samo życzliwym przyjęciem jak wydarzenie z początku kwietnia – komentuje Łukasz Brajczewski, dyrektor Departamentu Leasingów.  

Otrzymujemy bardzo pozytywne opinie od uczestników spotkania. Cieszę się, że wzbudziło ono duże zainteresowanie naszych partnerów biznesowych. Z zadowoleniem obserwowałem reakcje zaproszonych gości na temat i formę przekazu, którą przygotowaliśmy.

Nietuzinkowi goście specjalni, poruszane poważne tematy oraz dobra kawa i przekąski to zestaw, który – mimo wczesnej pory – zbudował fantastyczną i merytoryczną atmosferę – dodaje Piotr Grzeszczuk, ekspert w Departamencie Leasingów.

Potwierdzeniem profesjonalizmu naszych partnerów jest m.in. świadomość obowiązków dystrybucyjnych i chęć pogłębiania tematu. Doceniamy to, dlatego zdecydowaliśmy się przygotować pierwsze Śniadanie w kontekście właśnie tej kwestii. Cieszymy się, że to niełatwe zagadnieni, zostało przedstawione przez gości specjalnych wydarzenia w sposób interesujący i jasny – mówi Agnieszka Lazurek, ekspertka w Departamencie Leasingów.