Warta ułatwia dostęp do telemedycyny

0
573

Od 8 maja Warta umożliwia skorzystanie z dodatkowego pakietu Telezdrowie w ramach grupowego ubezpieczenia na życie Warta Ekstrabiznes Plus.

Nowe rozwiązanie pojawi się w ofercie Warty dzięki współpracy z Telmedicin, wiodącym dostawcą usług telemedycznych w Polsce. Umożliwi ono pracownikom firm dostęp do konsultacji lekarskich. Pracodawcom pomoże zadbać o swój zespół i ograniczyć potencjalne nieobecności ze względów zdrowotnych.

– W ostatnich latach Polacy masowo korzystali z opieki zdrowotnej w formie teleporad i docenili związaną z tym rozwiązaniem wygodę. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozszerzenie naszej oferty w ramach produktu Warta Ekstrabiznes Plus o dodatkowy pakiet Telezdrowie, dzięki któremu ubezpieczeni uzyskają dostęp do telekonsultacji medycznych nawet w 2 godziny. Nowe rozwiązanie sprzyja także pracodawcom, ponieważ pomaga im zadbać o swój zespół i ograniczyć problemy wynikające z absencji chorobowej pracowników – mówi Marek Twardowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Produktu TUnŻ Warta.

Dzięki pakietowi Telezdrowie pracownicy zyskują:

  • e-konsultacje z lekarzami podstawowej opieki zdrowotnej oraz lekarzami nawet 13 specjalizacji bez limitu (w zależności od wybranego zakresu),
  • szybki dostęp do e-konsultacji: nawet w ciągu 2 godz. w przypadku lekarza POZ i maks. 3 dni roboczych w przypadku lekarza specjalisty,
  • krótki czas oczekiwania na wizytę stacjonarną u lekarza specjalisty – od 3 do 5 dni roboczych,
  • badania laboratoryjne i diagnostyczne (w zależności od wybranego zakresu),
  • możliwość odbywania wizyt stacjonarnych i realizowania badań w placówkach medycznych w całej Polsce.

Ochroną w ramach nowej oferty, dzięki wariantom „Dla Dwojga” oraz „Dla Rodziny”, mogą zostać objęci również najbliżsi ubezpieczonego pracownika.

Nowe rozwiązanie jest dostępne dla klientów od maja 2023 w ramach grupowego ubezpieczenia na życie Warta Ekstrabiznes Plus.

bezpieczenia na życie, Warta

(AM, źródło: Warta)