Webinar PPK: Porozmawiajmy o oszczędzaniu

0
500

W czwartek 9 lipca o godzinie 11:00 odbędzie się pierwszy webinar z cyklu „PPK – plany, prognozy, komentarze”. Celem spotkań prowadzonych przez Roberta Zapotocznego, prezesa PFR Portalu PPK, jest przedstawienie i omówienie istotnych kwestii gospodarczo-społecznych w prosty i przystępny sposób. 

Cykl rozpocznie spotkanie z Pawłem Dobrowolskim, dyrektorem Biura Analiz PFR S.A., ekspertem z zakresu polityki gospodarczej. Rozmowa dotyczyć będzie m.in. tego, jak oszczędzanie długoterminowe wpływa na gospodarkę, w jaki sposób dotykają nas niskie stopy procentowe oraz czy zachowania konsumentów mają odzwierciedlenie we wzroście gospodarczym. Ponadto poruszona zostanie kwestia tego, jak przestój gospodarczy spowodowany epidemią wpłynął na sytuację na rynkach finansowych.

Ekspert wyjaśni także, dlaczego, mimo pandemii i załamania sytuacji gospodarczej, Pracownicze Plany Kapitałowe odnotowują zyski.

Spotkanie  potrwa 30 minut i udział w nim jest bezpłatny. Należy się wcześniej zarejestrować za pomocą formularza:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=u2srDZym6EGe8cA1VyvQDjP8EaiOOjVJowvAYdoxDnRUNU8yVEpIVkhTNEMwMlEzVkRaOVhFSEdYSyQlQCN0PWcu

Kolejna rozmowa Roberta Zapotocznego z zaproszonym gościem odbędzie się 6 sierpnia.

Więcej informacji na temat webinarów: https://www.mojeppk.pl/szkolenia…

(KS, źródło: mojeppk.pl)