TFI PZU: Uczestnictwo w PPK z dodatkowymi benefitami

0
273

Oszczędzanie w ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) daje wiele dodatkowych korzyści pracownikom firm, które podpisały umowy z TFI PZU. Jedną z nich jest możliwość bezpłatnych konsultacji i badań medycznych w ramach pakietów PZU Zdrowie. Teraz TFI PZU zdecydował się przedłużyć promocyjne warunki do 30 września 2020 roku.

Pracownicy zapisani do PPK w TFI PZU mogą wybrać jedną z listy oferowanych bezpłatnych usług. Może to być: konsultacja telemedyczna (w tym wystawienie recept), EKG spoczynkowe z opisem, USG jamy brzusznej, piersi lub gruczołu krokowego, konsultacja ginekologiczna wraz z wykonaniem cytologii, konsultacja urologiczna wraz z wykonaniem PSA bądź pakiet badań laboratoryjnych.

Nie są to jedyne dodatkowe korzyści, jakie przysługują uczestnikom Planów w TFI PZU. Grupa PZU przygotowała dla nich ponadto bezpłatne roczne ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. W przypadku śmierci ubezpieczonego uczestnika PPK w wyniku wypadku komunikacyjnego wskazane w polisie osoby otrzymają 50 000 zł. Poza tym oszczędzającym w ramach PPK w TFI PZU przysługuje 20 proc. zniżki na nową polisę Autocasco w PZU SA zawieraną na 12 miesięcy dla samochodów osobowych lub ciężarowych o ładowności do 750 kg. Dodatkowo można skorzystać z 40 proc. zniżki na ubezpieczenie mieszkania lub domu.​

Innymi benefitami są także vouchery na zakupy w popularnej sieci dyskontów spożywczych lub w sieci stacji paliw, a także rabaty do 50 proc. w sieciach handlowych i sklepach internetowych, które są partnerami Klubu „PZU Pomocni”.

Dodatkowo należący do Grupy PZU Alior Bank oferuje preferencyjne warunki prowadzenia konta osobistego oraz specjalne lokaty terminowe dla nowych klientów, którzy są jednocześnie uczestnikami PPK w TFI PZU. Natomiast każdy, kto założy portfel inwestycyjny w serwisie inPZU.pl i na co najmniej rok ulokuje środki w funduszach indeksowych inPZU SFIO, otrzyma specjalne premie.

(KS, źródło: PZU)