#WEBINARnaWZROST o poszukiwaniu klientów w internecie

0
607

W czwartek 17 września o godz. 10:00 odbędzie się bezpłatne szkolenie dla agentów z cyklu #WEBINARnaWZROST. Trener i przedsiębiorca Maciej Drzewiecki opowie, w jaki sposób skutecznie pozyskiwać klientów ubezpieczeniowych w internecie.

Szkolenie jest jedną z inicjatyw grupy facebookowej „Kurs na wzrost” stworzonej przez „Gazetę Ubezpieczeniową” w maju 2020 r. Do grupy należy już ponad 1,9 tys. osób i liczba ta cały czas rośnie. W grupie cyklicznie organizowane są szkolenia sprzedażowe i spotkania z ekspertami. Szkolenie odbędzie się na platformie Live Webinar, która od września 2020 r. jest partnerem technologicznym „Gazety Ubezpieczeniowej”.

W czasie najbliższego szkolenia uczestnicy dowiedzą się:

  • czym różnią się systemy reklamowe Google Ads i Facebook Ads i jak z nich skorzystać do pozyskania nowych klientów;
  • jaka strategia przyniosła Maciejowi Drzewieckiemu dodatkowe 180 000 zł przychodu w 100% automatycznie;
  • którzy klienci kupują częściej: Ci, co przychodzą na stronę główną czy na „stronę lądowania” (landing page);
  • jakie narzędzia są potrzebne, żeby zbudować swój system do pozyskiwania klientów przez internet.

Zapisy na webinar:

https://bit.ly/2ZvGNfj

Prowadzący o sobie:

Uwielbiam e-commerce, social media i nowe technologie! Pracowałem zarówno po stronie klienta, jak i agencji interaktywnej. Zbudowałem od zera jedną z największych firm szkoleniowo-wdrożeniowych w Polsce specjalizującą się w ochronie danych osobowych i online marketingu Kuznia-kadr.pl. Tylko w 2018 roku pozyskaliśmy ponad 1300 klientów (w 95% klientów biznesowych), realizując blisko 100 szkoleń na terenie całej Polski.

AW