Firma wefox stawia na affinity

0
445

Global Affinity Business, czyli globalna działalność affinity, będzie dystrybuować produkty ochronne wefox we współpracy z firmami z różnych branż.

– Przenosząc naszą działalność na skalę globalną, nie tylko wspieramy naszą wiedzę i doświadczenie w zakresie affinity, ale także zapewniamy, że każdy z naszych partnerów czerpie korzyści z czegoś więcej niż tylko produktów i usług – powiedział Tomaso Mansutti, Group Head of International Partnerships wefox.

To ogromna szansa rynkowa dla wefox. Dzięki naszym obecnym możliwościom, doświadczeniu i wiedzy branżowej w zakresie ubezpieczeń, dystrybucji i technologii będziemy dostarczać wartość naszym klientom i odnosić sukcesy w tej dziedzinie – mówił Pierfrancesco Ricca, Group Head of Affinity Partnerships.

Opracowane przez wefox ubezpieczenia będą oferowane przez partnerów jako polisy wbudowane lub produkty stand alone, pozwalając im generować dodatkowe przychody, zwiększać lojalność klientów i różnicować oferty. Insurtech zaznaczył, że niektórzy z partnerów, przy odpowiednim wsparciu, mają potencjał, by stać się czołowymi graczami ubezpieczeniowymi na swoich rynkach.

– Nasz model umożliwia partnerom uczynienie ubezpieczenia affinity podstawową częścią ich działalności i zapewnia im zachowanie pełnej kontroli. Osiąga się to dzięki naszemu prostemu i przejrzystemu procesowi. Zbudowaliśmy solidne systemy i procesy, i możemy łatwo zintegrować się ze wszystkimi interesariuszami, aby zapewnić zgodność, satysfakcję klientów i najwyższą wydajność biznesową, niezależnie od złożoności biznesu pod względem rozwiązań produktowych – dodał Pierfrancesco Ricca.

Artur Makowiecki

news@gu.com.pl