Więcej za mniej w ubezpieczeniu na życie MetLife

0
63

W ramach nowej promocji MetLife wprowadza niższe składki w indywidualnym ubezpieczeniu „MetLife na Życie”, aby umożliwić klientom dostęp do szerszej ochrony ubezpieczeniowej. Wysokość nowych stawek zależy od sumy ubezpieczenia, na jaką zdecyduje się klient przy zawarciu umowy – im będzie ona wyższa, tym wyższy procentowo bonus dostanie.

Zniżki dotyczą składki za umowę podstawową i obowiązują przez cały czas trwania umowy, którą zawiera się na okres od 5 do 30 lat. Ochrona może trwać aż do 85. roku życia. Wysokość zniżki zależy od wybranej sumy ubezpieczenia i może wynieść nawet 35%.

– „MetLife na Życie” to jeden z naszych produktów flagowych. Jest doceniany przez klientów za możliwość kompleksowej ochrony życia i dostosowania dodatkowej ochrony wypadkowo-zdrowotnej do indywidualnych potrzeb. Zweryfikowaliśmy stawki w tym produkcie tak, aby jeszcze lepiej odpowiedzieć na oczekiwania klientów. Dzięki temu z ochrony ubezpieczeniowej będą mogły również skorzystać te osoby, dla których do tej pory wysokość składki proponowanej przez naszą firmę nie była atrakcyjna. Idea stojąca za zmianą to „więcej ochrony za niższą składkę”. Jest to jedno z wielu podejmowanych działań, które wspiera konsekwentną realizację naszej strategii opierającej się na koncentracji na indywidualnych ubezpieczeniach ochronnych – wyjaśnia Marek Piętka, dyrektor Departamentu Produktów MetLife.

– Wybór ubezpieczenia na życie to długoterminowe zobowiązanie dla klienta. Z tego względu klient powinien mieć poczucie, że wybrał dla siebie najlepsze rozwiązanie. Przy ubezpieczeniu na życie wysokość składki jest jednym z czynników decydujących o wyborze produktu. Wdrażając atrakcyjniejsze stawki w produkcie MetLife na Życie, lepiej odpowiemy na potrzeby i możliwości finansowe klientów. Obniżając wysokość składki, zapewniamy klientom większą dostępność do wyższej sumy ubezpieczenia na życie. Nie ustajemy w działaniach nad zwiększeniem atrakcyjności naszej oferty. Nasz kolejny krok to usprawnienia w procesie zawarcia ubezpieczenia – dodaje Bożena Trzaska, dyrektor ds. Rozwoju Produktów Ochronnych MetLife.

„MetLife na Życie” umożliwia również skorzystanie z dotychczasowych, standardowych zniżek składki: 5% zniżki za roczny tryb opłacania składki za polisę oraz 10% zniżki na ubezpieczenie dla bliskich.

(AM, źródło: MetLife)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here