
- To wydarzenie minęło.
IT w ubezpieczeniach
23 czerwca @ 10:00 - 14:30

10:00 Rozpoczęcie konferencji
10:00 – 10:30 Wykład merytoryczny w trakcie przygotowania – Piotr Biernacki (MGX Infoservice)
10:35 – 11:05 Cyfryzacja w ubezpieczeniach, czyli nowoczesne zarządzanie dokumentami. – Przemysław Kowalicki (Opentext)
Sesja będzie dotyczyć wyzwań i narzędzi do efektywnego pozyskiwania, zarządzania i generowania informacji w postaci dokumentów cyfrowych. Zaprezentujemy kompleksowe podejście do przetwarzania informacji w dokumentach, m.in.: inteligentną cyfryzację dokumentów, pozyskanie danych, efektywne używanie obiegu dokumentów w procesach, a także komunikację z klientami za pomocą kanałów cyfrowych.
11:10 – 11:40 Cyfryzacja i automatyzacja procesów biznesowych z wykorzystaniem platformy WEBCON BPS – droga do Digital Agility – Piotr Kulicki (Nexpertis)
Z roku na rok koszty pozyskania developerów rosną, jednocześnie zmniejsza się dostępność tychże zasobów. Czy już w krótce programista będzie dobrem luksusowym?
W jaki sposób zapewnić w organizacji terminową realizację oraz bieżącą obsługę tworzonych rozwiązań? Jak być elastycznym i dostarczać biznesowi szybko to czego potrzebują w zakresie systemów informatycznych Czy technologie Low Code są odpowiedzią na te wyzwania?
Na te i wiele innych pytań odpowiem podczas mojej prezentacji, zaprezentuję nasz punkt widzenia i poprę go praktycznymi przykładami.
11:45 – 12:15 Wykład Sponsora Konferencji w trakcie przygotowania – Marcin Makowski (BeOne)
12:20 – 12:40 Wykład Partnera Konferencji
12:45 – 13:15 Wykład Partnera Konferencji
13:20 – 13:50 Wykład Merytoryczny zarezerwowany
13:55 – 14:25 Wykład Merytoryczny
14:30 Zakończenie konferencji