Yanosik zapewni dostęp do raportów o pojeździe

0
629

Yanosik i platforma carQ specjalizująca się w raportach historii pojazdu rozpoczęły współpracę. Dzięki niej użytkownicy aplikacji zyskają dostęp do bezpłatnych raportów o swoim pojeździe. Dokument będzie można uzyskać po zeskanowaniu kodu z dowodu rejestracyjnego lub po wpisaniu samego numeru rejestracyjnego.

– Nowy format raportów o pojeździe w aplikacji Yanosik oferuje kierowcom prawdziwą kopalnię wiedzy na temat swojego samochodu. Będą mogli sprawdzić szczegółowe informacje techniczne, historię pojazdu, terminy badań technicznych, ważność polisy OC oraz liczbę poprzednich właścicieli. Z kolei w wersji płatnej kierowcy otrzymają dodatkowo harmonogram prac serwisowych wraz z informacjami o szkodach. Wciąż wiele pojazdów sprowadzanych do Polski z zagranicy ma na swoim koncie szkodę, dzięki raportom carQ w Yanosiku użytkownicy będą mogli sprawdzić, czy ich pojazd nie ukrywa żadnej niespodzianki – informuje Małgorzata Dąbrowska z Yanosika.

Raporty historii pojazdu są tworzone na podstawie danych, które pochodzą z wiarygodnych źródeł na całym świecie, m.in. ewidencji pojazdów, stacji kontroli pojazdów, towarzystw ubezpieczeń, aukcji, warsztatów, dealerów i baz danych producentów samochodowych.

Użytkownicy aplikacji Yanosik otrzymają bezpłatny dostęp do raportu, w którym poznają szczegółowe parametry techniczne swojego auta (moc silnika, pojemność, lata produkcji), historię przebiegów wraz z aktualnym wskazaniem licznika, ważne daty, a także inne istotne informacje na temat historii zmian właścicieli i pochodzenia pojazdu. Każdy raport zawiera również aktualne informacje z Rejestru Zastawów Skarbowych.

Eksperckie raporty dla użytkowników aplikacji

Nowy format raportów w aplikacji Yanosik oferuje także wersję premium, w dwóch płatnych wariantach. Pierwszy z nich zawiera zestaw informacji rozszerzony o harmonogram rekomendowanych badań oraz prac serwisowych zalecanych przez producenta auta po osiągnięciu określonego przebiegu, natomiast drugi jest rozszerzony o szczegóły dotyczące historii szkód w pojeździe, z dokładną specyfikacją kosztu napraw i wymienionych elementów, jeśli będzie dostępna.

(AM, źródło: Neptis)