Adam Moczydłowski dołączył do zarządu majątkowego Allianza

0
1293

1 marca do zarządu TUiR Allianz Polska dołączył Adam Moczydłowski. Będzie odpowiadał za zarządzanie majątkową siecią agencyjną wyłączną, współpracę z multiagencjami i sieciami dealerskimi oraz za sprzedaż w kanale direct.

Adam Moczydłowski ma kilkanaście lat doświadczenia na rynku ubezpieczeniowym. Pracował w Liberty Ubezpieczenia i AXA, a ostatnio w UNIQA, gdzie jako dyrektor zarządzający odpowiadał za współpracę z zewnętrznymi sieciami dystrybucji, czyli głównie z partnerami z rynku agencyjnego, dealerskiego i leasingu.

– Cieszę się, że dołączam do Allianz. Mocno wierzę w ogromną siłę rozpoznawalnej na całym świecie marki i zespół skupiony na doskonałej obsłudze klienta. Jako kluczowe zadanie postrzegam pełne wykorzystanie jej potencjału do skutecznej i konsekwentnej poprawy pozycji rynkowej Allianz. Z dużą niecierpliwością czekam na pierwsze spotkania z moim zespołem i partnerami biznesowymi. Czeka nas na pewno wspaniała, pełna ekscytujących momentów biznesowa przygoda – mówi Adam Moczydłowski.

– Witamy Adama w naszym gronie i życzymy mu wielu sukcesów w rozwijaniu sprzedaży – mówi Marcin Kulawik, prezes spółek ubezpieczeniowych Allianz Polska.

Tym samym zarządy towarzystw ubezpieczeniowych Allianz Polska będą pracowały już w kompletnym składzie.

(AM, źródło: Allianz)