Adrian Jarosz nowym prezesem zarządu Notus Finanse

0
945

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Notus Finanse powołało ze skutkiem od dnia 1 kwietnia 2023 roku Adriana Jarosza do pełnienia funkcji prezesa zarządu spółki. Menedżer zastąpi Pawła Komara, który będzie kontynuował karierą zawodową poza strukturami Notus Finanse.

Adrian Jarosz jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, a z branżą finansową związany jest od ponad 20 lat. Posiada wszechstronne i długoletnie doświadczenie w zarządzaniu największymi firmami działającymi w obszarze branży pośrednictwa finansowego. Przez ostanie 7 lat pełnił funkcję prezesa Expander Advisors. W latach 2013–2015 na stanowisku wiceprezesa Avivy Życie odpowiadał m.in. za rozwijanie nowych kanałów dystrybucji. W swojej karierze zawodowej pełnił także funkcję prezesa w spółkach Tax Care, Idea Leasing oraz Open Finance.

Od kilku lat jest prezesem Związku Firm Pośrednictwa Finansowego – organizacji reprezentującej polski rynek firm pośrednictwa finansowego, gdzie prężnie i aktywnie działa na rzecz rozwoju całej branży. W swojej nowej roli Adrian Jarosz skupi się na dalszym wzmacnianiu pozycji spółki, jak również wzroście biznesu.

Notus Finanse od 2016 roku jest własnością Nationale-Nederlanden.

(AM, źródło: Clear Communication)