Aegon Optimum zapewni wsparcie w razie nowotworu

0
318

Aegon Optimum – taką nazwę nosi nowy produkt w ofercie zdrowotnych umów dodatkowych Aegon. Ubezpieczenie obejmuje najczęściej występujące poważne zachorowania – choroby nowotworowe i choroby układu krążenia.

Dodatkowe ubezpieczenie na wypadek nowotworów i chorób układu krążenia Aegon Optimum obejmuje 87 różnych rodzajów nowotworów złośliwych, takich jak nowotwory piersi, jelita grubego czy płuc. W zakresie znajdują się także choroby serca oraz naczyń mózgowych. Ponadto klient może liczyć na wypłatę świadczenia w razie operacji, również tych wykonywanych przy użyciu metod małoinwazyjnych – zastawki serca oraz wszczepienia by-passów.

– Każdy z nas może poważnie zachorować, co niesie ze sobą wydatki na leczenie. Koszty pojawiają się nagle i są nieplanowane. Często o ich skali dowiadujemy się dopiero w trakcie leczenia. Nasz produkt jest zaprojektowany tak, aby był dostępny dla każdego, kto potrzebuje ochrony na wypadek najczęstszych poważnych zachorowań, a jednocześnie oczekuje niewygórowanej składki za taką ochronę – mówi Magdalena Maciejewska z Działu Rozwoju Produktów Aegon.

Aegon Optimum zawierane jest na 5 lat i jest umową dodatkową do głównej polisy. Produkt może kupić osoba w wieku od 18 do aż 71 lat, a ochrona może być kontynuowana do 75. roku życia ubezpieczonego. Suma ubezpieczenia w mieści się w kwotach od 25 tys. do 200 tys. Jedną z charakterystycznych cech Aegon Optimum jest uproszczony proces zawarcia umowy.

(AM, źródło: Aegon)