Alwis&Secura zaprasza na szkolenie na temat automatyzacji APK

0
998

24 stycznia odbędzie się webinar Alwis&Secura zatytułowany „SecuraBot – APK i jego automatyzacja. Wykorzystanie wirtualnego asystenta w praktyce + Nowoczesny Agent i Sztuczna Inteligencja”.

Podczas szkolenia Jakub Dziedzic, założyciel projektu JD Compliance, prawnik i certyfikowany Compliance Officer (ACO), specjalista w zakresie prawa ubezpieczeniowego, omówi m.in. kwestie analizy potrzeb klienta (APK), dyrektywy IDD oraz rozporządzenia RODO. Uczestnicy webinaru będą mogli dowiedzieć się, dlaczego APK jest ważnym wymogiem ustawowym i jakie to ma znaczenie dla działalności online. Oprócz tego podczas szkolenia zaprezentowane zostaną możliwości chatbota SecuraBot, umożliwiającego automatyzację procesu pozyskania, przechowywania i archiwizacji APK, biorąc pod uwagę specyfikę i różnorodność branży. Ponadto uczestnicy webinaru dowiedzą się, jak w prosty i nowoczesny sposób spełnić wymagane ustawowo obowiązki, nauczą się, jak pozyskiwać nowych klientów i usprawnić swoją pracę, a także dowiedzą się, czym jest afiliacja i jakie może przynieść to dla nich korzyści

Prowadzący wskażą też, w jaki sposób nowoczesny agent może skorzystać w swojej pracy z pomocy sztucznej inteligencji. Przewidziany jest również panel Q&A.

Szkolenie zostanie zakończone testem jednokrotnego wyboru, po zaliczeniu którego uczestnicy otrzymają certyfikat o odbyciu szkolenia zawodowego.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej szczegółów i rezerwacja:

https://lp.mapaagentow.pl/securabot

https://app.easycart.pl/checkout/2597423/apk-securabot

(AM, źródło: Alwis&Secura)