Andrzej Strejlau twarzą marki TUZ Ubezpieczenia

0
426

Andrzej Strejlau, słynny trener piłkarski i komentator telewizyjny, został twarzą marki TUZ Ubezpieczenia. Towarzystwo oficjalnie ogłosiło to 19 lutego, w dniu jego 80. urodzin.

TUZ wyjaśnia, że mądrość, uczciwość i życiowe doświadczenie cechujące słynnego trenera sprawiły, iż zarząd towarzystwa postanowił powierzyć mu rolę ambasadora marki. Od kilku miesięcy Andrzej Strejlau jest ubezpieczony w TUZ.

– Z wiekiem coraz więcej wiem, coraz więcej rozumiem, więc wybieram też coraz lepiej – tłumaczy Andrzej Strejlau.

– Pan Strejlau wybrał nasze polisy ubezpieczeniowe, a my wybraliśmy pana Andrzeja, ponieważ jego uczciwość jest dla nas niezwykle ważna – uzasadnia Piotr Zadrożny, prezes TUZ.

Przyznaje, że długo zastanawiano się i szukano odpowiedniej osoby, która pasowałaby zarówno do branży ubezpieczeniowej, jak i do firmy. – Chcieliśmy się związać z osobą uczciwą, o nienagannej reputacji, symbolem prawości, ale zarazem z osobą bardzo doświadczoną, czyli raczej starszą. Być może wiele innych osób cieszy się większą popularnością, być może są bardziej rozpoznawalne, ale to właśnie pan Andrzej Strejlau jest postrzegany jako symbol uczciwości. Oczywiście o wielu osobach można powiedzieć, że są uczciwe, że mają nieposzlakowaną reputację, tyle że niewiele jest osób, które pozostały uczciwe mimo kilkudziesięciu lat pracy w branży niezwykle narażonej na korupcję. Pan Andrzej Strejlau jest właśnie taką osobą. Można powiedzieć, że połączyła nas właśnie uczciwość. W ubezpieczeniach i w ogóle w finansach uczciwość jest czymś absolutnie fundamentalnym. Przez kilkadziesiąt lat swoją mądrością i doświadczeniem pan Strejlau konsekwentnie udowadniał, że zasługuje na szczególny szacunek i zaufanie. – mówi Piotr Zadrożny

Andrzej Strejlau jest jednym z najsłynniejszych trenerów w historii piłki nożnej, a zarazem jednym z najpopularniejszych komentatorów telewizyjnych. W latach 70. XX wieku, gdy reprezentacja Polski w piłce nożnej odnosiła pierwsze wielkie sukcesy, Andrzej Strejlau był asystentem słynnego trenera Kazimierza Górskiego. Z czasem sam doczekał się nominacji na trenera selekcjonera reprezentacji narodowej. Pracował też w klubach, zarówno polskich, jak i w Grecji, Islandii i Chinach. Andrzej Strejlau jest uznawany za symbol uczciwości w różnych środowiskach.

(AM, źródło: TUZ Ubezpieczenia)