ANG Spółdzielnia z nową stroną internetową

0
406

ANG Spółdzielnia uruchomiła nową stronę internetową, zgodną z obecną identyfikacją wizualną firmy. Nowa forma serwisu umożliwia klientom i partnerom znalezienie wszelkich niezbędnych informacji na temat działalności organizacji oraz ułatwia kontakt z jej ekspertami.

– Zdecydowaliśmy się na całkiem nową odsłonę naszej strony internetowej, aby w łatwiejszy sposób móc komunikować się z obecnymi i potencjalnymi klientami, współpracownikami oraz interesariuszami. Prace nad nią trwały wiele miesięcy, dlatego pomimo obecnie trudnego dla wszystkich czasu, zdecydowaliśmy się zaprezentować ją światu. Większość naszej uwagi poświęcamy teraz staraniom, aby przejść solidarnie przez ten okres niepewności i wielu obaw, ale myślimy również o przyszłości. Co będzie po okresie społecznej izolacji? Jakie potrzeby będą mieli nasi klienci? Wierzymy, że nasza nowa strona ułatwi użytkownikom kontakt z naszymi ekspertami oraz dotarcie do najważniejszych dla nich informacji – mówi Artur Nowak-Gocławski z ANG Spółdzielni.

Pod względem estetycznym strona nawiązuje do identyfikacji wizualnej ANG Spółdzielni. Twórcy strony położyli nacisk na możliwość szybkiego kontaktu z ekspertami ANG. Dalej znaleźć można m.in. opis zakresu działalności firmy, a także opinie klientów na temat przebiegu współpracy.

– Chcemy także zachęcać specjalistów kredytowych oraz ubezpieczeniowych, by dołączali do naszej organizacji. W związku z tym na nowej stronie internetowej można znaleźć nagrania wideo, na których nasi współpracownicy opowiadają, jak współpracuje się z ANG – dodaje Katarzyna Dmowska z ANG Spółdzielni.

(AM, źródło: prnews.pl)