Aviva: Katarzyna Bem zostanie członkiem zarządu nadzorującym biznes majątkowy

0
1147

Z początkiem kwietnia Katarzyna Bem obejmie stanowisko członka zarządu Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych (TUO). W ramach swoich obowiązków będzie odpowiadać za ubezpieczenia majątkowe polskiego biznesu grupy.

Katarzyna Bem jest uznanym na rynku ekspertem w zakresie ubezpieczeń majątkowych, zarządzania produktem, pricingu, underwritingu oraz reasekuracji, mającym przeszło dwadzieścia osiem lat doświadczenia w branży asekuracyjnej. Zajmowała szereg kluczowych stanowisk w polskich i międzynarodowych firmach ubezpieczeniowych oraz brokerskich (m.in. w PZU, Generali, Zurich, Aon, Gras Savoye Polska, Sedgwick). W latach 2005–2017 była związana z Grupą PZU, gdzie jako dyrektor Biura Zarządzania Produktami odpowiadała za zarządzanie segmentem klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, nadzorując w szczególności obszary produktu i underwritingu.

– Ufam, że taka wiedza i doświadczenie pomoże efektywnie zabezpieczać majątek naszych klientów i dalej rozwijać nasz biznes – mówi Adam Uszpolewicz, prezes Avivy w Polsce.

Katarzyna Bem jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz IESE Business School w Barcelonie.

(AM, źródło: Aviva)