Aviva: Składki w ratach bez zwyżki przy odnowieniu polisy komunikacyjnej

0
678

Aviva umożliwiła swoim klientom odnawiającym ubezpieczenie samochodu rozłożenie składki na raty bez zwyżki. Celem akcji jest wsparcie klientów mających kłopoty finansowe w związku z epidemią koronawirusa.

Oferta ubezpieczyciela jest skierowana do osób, które obecnie mają ubezpieczony w Avivie samochód i w okresie od 11 maja do 10 sierpnia będą odnawiać polisę na kolejny rok.

Klienci, którzy mają tylko obowiązkowe OC, mogą rozłożyć składkę za kolejny rok na 2 raty. Z kolei osoby mające pakiet OC+AC, mogą rozłożyć składkę za kolejny rok na 2 lub 4 raty. W ramach promocji suma rat będzie taka sama jak składka jednorazowa za cały rok.

Chcemy pokazać naszym lojalnym klientom, że dbamy o nich i wychodzimy naprzeciw, jeśli napotkają kłopoty finansowe z powodu epidemii koronawirusa. Liczymy, że ten gest pomoże utrzymać ubezpieczenie i przekona do pozostania z nami na długo. Niewielu ubezpieczycieli oferujących polisy komunikacyjne proponuje klientom brak zwyżki przy rozłożeniu składki na raty – powiedziała Katarzyna Bem, członek zarządu Avivy

Z propozycji można skorzystać, kontaktując się z centrum telefonicznym lub agentem ubezpieczeniowym Avivy.

(AM, źródło: Aviva)