Howden Donoria: Dariusz Wyrzykowski nowym dyrektorem Biura Rozwoju Biznesu

0
1592

15 maja do firmy brokerskiej Howden Donoria dołączy Dariusz Wyrzykowski. Obejmie stanowisko dyrektora Biura Rozwoju Biznesu. W ramach swoich obowiązków Dariusz Wyrzykowski będzie odpowiadać za tworzenie nowych modeli biznesowych, zwiększenie liczby klientów, poszerzenie wachlarza usług Howden Donoria oraz usprawnienie procesów biznesowych.

Bardzo się cieszę, że możemy wzmocnić nasz zespół o kolejnego managera, z dużym doświadczeniem na rynku ubezpieczeniowym. Rozwój to jedna z naszych najważniejszych wartości. Chcemy się rozwijać bez względu na sytuację i koniunkturę. Dlatego stale inwestujemy w zespół – powiedział Hubert Kowalewski, wiceprezes Howden Donoria.

Dariusz Wyrzykowski jest związany z rynkiem ubezpieczeniowym od 1994 roku. W latach 2008–2019 pracował w TUIR Warta, gdzie był odpowiedzialny za rozwój ubezpieczeń komunikacyjnych dla klientów korporacyjnych, w tym kierowanie sprzedażą, wycenę ryzyka/underwriting ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych oraz realizację projektów skierowanych do w/w grupy docelowej.

(AM, źródło: Howden Donoria)