Aviva z nową propozycją dla dużych rodzin

0
524

Aviva wprowadziła kolejną ofertę dla dużych rodzin – zniżkę w ubezpieczeniu Twoje Życie. Jeśli klient ubezpieczy co najmniej troje dzieci, może skorzystać z rabatu na kilka wskazanych umów dodatkowych.

Twoje Życie pozwala ubezpieczyć życie i zdrowie rodziców oraz dzieci w ramach jednej polisy. Podstawą jest ubezpieczenie na życie, którego zakres można rozszerzyć o wybrane umowy dodatkowe: zdrowotne i wypadkowe.

Nowa oferta polega na tym, że jeśli osoba ubezpieczająca (zwykle rodzic) zawrze na rzecz co najmniej trójki dzieci umowy ubezpieczenia na życie, może skorzystać z 50% rabatu w składce na pięć umów dodatkowych dla dzieci, takich jak:

  • poważne zachorowanie,
  • uszczerbek na zdrowiu i rehabilitacja po wypadku,
  • pobyt w szpitalu wskutek wypadku,
  • koszty leczenia skutków wypadku,
  • koszty operacji plastycznych po wypadku.

Równocześnie Aviva utrzymuje dotychczasową ofertę dla dużych rodzin obejmującą darmowe ubezpieczenie NNW dla każdego dziecka w rodzinie w wieku od 2 lat, gdy przynajmniej jedno z rodziców jest objęte ubezpieczeniem na życie Nowa Perspektywa, a także 20% zniżki w składce za Pakiet Medyczny Bądź Zdrów w wersji rodzinnej, który zapewnia dostęp do lekarzy i diagnostyki w sieci prywatnych przychodni, gdy przynajmniej jedno z rodziców jest objęte ubezpieczeniem na życie Nowa Perspektywa.

– Od sześciu lat uczestniczymy w programie Karta Dużej Rodziny i widzimy pozytywny odzew na nasze propozycje. Zachęcamy duże rodziny do ubezpieczenia się, zapewniając ochronę na preferencyjnych warunkach. Nasza nowa oferta zapewnia wsparcie w razie poważnego zachorowania dziecka lub po wypadku, przy składce obniżonej o połowę – mówi Jolanta Karny, wiceprezes Avivy.

(AM, źródło: Aviva)