Balcia stawia na lifestyle

0
347

City Combo – taką nazwę nosi pakiet obejmujący NNW, OC i casco pojazdu typu hulajnoga czy rower, który pojawił się w ofercie Balcia. To tylko jeden z całej gamy produktów „lifestyle’owych” w portfelu zakładu – podał cashless.pl.

Serwis wskazuje, że nowa propozycja Balcii obejmuje polisy dla zwolenników mikromobilności, osób uprawiających sport, NNW, OC w życiu prywatnym czy ubezpieczenie mieszkania. Sam pakiet City Combo zapewnia użytkownikom rowerów, hulajnóg czy deskorolek ochronę NNW oraz OC ubezpieczonego i jego partnera. Ponadto gwarantuje odpowiedzialność zakładu za uszkodzenie czy utratę pojazdu w wyniku zdarzeń losowych lub działania osób trzecich. Cechą charakterystyczną polisy o sumach ubezpieczenia od 5 do 15 tys. zł jest ograniczenie formalności do minimum oraz łatwość korzystania bądź rezygnacji z usługi. Z ustaleń serwisu wynika, że testowa sprzedaż online produktu rozpoczęła się już latem, a teraz Balcia zamierza szeroko promować ofertę.

Więcej:

cashless.pl z 5 września, Ida Krzemińska-Albrycht „Ubezpieczenia ‘lifestyle’owe’ w ofercie Balcii. Ubezpieczyciel sprzeda online m.in. polisy dla rowerzystów.

(AM, źródło: cashless.pl)