Beesafe będzie ubezpieczać dzieci i studentów

0
714

Po poszerzeniu portfolio produktowego o ubezpieczenia mieszkań i domów Beesafe wkracza w kolejny segment produktowy. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami insurtech wzbogaci ofertę o NNW szkolne. Także i w tym przypadku proces wyceny, zakupu i obsługi został maksymalnie uproszczony i odbywa się w całości online.

– Polacy przyjęli naszą ofertę z dużym entuzjazmem – już w pierwszym roku zyskaliśmy 100 tys. klientów. To tylko utwierdziło nas w tym, że wybór Polski na kraj pilotażowy dla naszej działalności był dobrą decyzją i w dużej mierze dlatego zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszej oferty – najpierw o ubezpieczanie nieruchomości, a teraz także NNW dla przedszkolaków, uczniów i studentów – mówi Rafał Mosionek, CEO Beesafe.

Nowy produkt będzie dostępny na stronie internetowej insurtechu na przełomie sierpnia i września tego roku.

NNW szkolne będzie można wykupić dla dziecka uczęszczającego do żłobka lub przedszkola, a także ucznia czy studenta. Ubezpieczenie zapewni ochronę w szkole, w domu podczas zajęć zdalnych, w czasie wycieczek szkolnych i wyjazdów na „zieloną szkołę”. Konstrukcja produktu zapewnia ochronę na całym świecie przez 24 godziny na dobę, bez względu na charakter aktywności ubezpieczonego w momencie wystąpienia szkody. Istotnym elementem oferty Beesafe jest wsparcie psychologa oraz ochrona „dziecko w sieci”, czyli pomoc w przypadku stalkingu, otwarcia podejrzanego maila lub włamania na skrzynkę mailową dziecka czy kradzieży lub zgubienia telefonu.

Polisa obowiązywać będzie również podczas amatorskiego uprawiania sportu oraz w przypadku ugryzienia, ukąszenia lub użądlenia przez zwierzę, a nawet zdiagnozowania boreliozy.

– Zwrócimy koszty leczenia, w tym prywatnych wizyt lekarskich, pobytu w szpitalu – również z powodu Covid-19 – rehabilitacji niezbędnej po nieszczęśliwym wypadku, a także korepetycji potrzebnych, by nadrobić zaległości. Pokryjemy też wydatki związane z wypożyczeniem bądź zakupem wyposażenia  ortopedycznego – wymienia Rafał Mosionek.

Proces zakupu ubezpieczenia NNW Beesafe będzie szybki, zwinny i całkowicie zdigitalizowany.

Rozszerzenie oferty insurtechu zostało zapowiedziane w czerwcowej rozmowie Rafała Mosionka z cashless.pl. Zdradził on wówczas, że jego firma pracuje nad rozbudową portfela o ubezpieczenia nieruchomości, NNW oraz assistance niekomunikacyjne. Kilka dni temu insurtech poinformował o poszerzeniu portfolio o polisy mieszkaniowe. Teraz dołączyły do nich NNW szkolne.

Artur Makowiecki

news@gu.com.pl