Beesafe nagrodzony podczas Magic of Innovation

0
155

Polski ubezpieczyciel cyfrowy Beesafe zajął drugie miejsce podczas sesji konkursowej Magic of Insurance w ramach Magic of Innovation #MOI, które odbyło się 20 i 21 października w Wiedniu.

Sesja była podzielona na trzy kategorie: insurtech (technologie ubezpieczeniowe), young talents (młode talenty) oraz health (zdrowie). Podczas spotkania swoje pomysły zaprezentowało 30 startupów z całego świata, w tym Beesafe, który przybliżył swój model funkcjonowania oparty na zwinnych rozwiązaniach oraz ideę za nim stojącą.

Na przedstawione koncepcje oraz już działające marki głosowała setka zgromadzonych na gali przedstawicieli branży finansowej, technologicznej, inwestycyjnej i sektora medycznego z regionu CEE, w tym m.in. z Austrii, Francji, Niemiec, Szwajcarii i Węgier. 

– Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia. Beesafe wystąpił w naprawdę doborowym towarzystwie, wśród bardzo innowacyjnych i przedsiębiorczych marek na różnym etapie rozwoju. Nowatorskie rozwiązania prezentowane podczas Magic of Innovation to solidna dawka inspiracji dla rozwoju m.in. branży insurtech oraz możliwość wymiany doświadczeń ze światowymi praktykami. Ogromnie cieszymy się z tego, że wkład Beesafe w ten sektor został doceniony, szczególnie pod kątem  innowacji i efektywności naszych rozwiązań – mówi Rafał Mosionek, CEO Beesafe. – Nie spoczywamy jednak na laurach, bo mamy wiele planów na przyszłość i dalsze unowocześnianie branży, poszukując kolejnych technologii służących ubezpieczeniom, a przede wszystkim naszym klientom – dodaje.

(AM, źródło: Beesafe)