Bezpieczny.pl i Odrabiamy.pl redefiniują standardy ubezpieczeń szkolnych

0
1006

Należący do Grupy Generali Bezpieczny.pl nawiązał strategiczną współpracę z serwisem edukacyjnym Odrabiamy.pl. W jej ramach powstała oferta łącząca ochronę ubezpieczeniową dla dzieci i młodzieży z zaawansowanymi narzędziami edukacyjnymi.

W ramach najnowszej inicjatywy Bezpieczny.pl oferuje klientom zarówno realną pomoc w sytuacji nieprzewidzianych zdarzeń, jak i możliwość aktywnego rozwoju i osiągania sukcesów w nauce. Każdy, kto wybierze polisę NNW Szkolne w wariancie od 2 do 6, otrzymuje ekskluzywny 30-dniowy dostęp Premium do platformy Odrabiamy.pl. Ta z kolei dostarcza klientom wyjątkowe narzędzia, takie jak opracowania zadań, pomoc w nauce języków obcych, przygotowanie do egzaminów, eksperymenty naukowe i wiele innych.

Jako dodatek do każdej nowej lub wznawianej polisy NNW Szkolne w wariancie od 2 do 6, rodzice otrzymają:

  • 30-dniowy darmowy dostęp Premium do Odrabiamy.pl do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy w dowolnym momencie,
  • 50% zniżki na pełny roczny dostęp Premium do Odrabiamy.pl.

Dzięki platformie Odrabiamy.pl każde dziecko może:

  • nadrobić zaległości w nauce po chorobie, wypadku lub innej nieobecności,
  • przygotować się do sprawdzianów, kartkówek, egzaminów, testów i matury,
  • osiągnąć postępy w nauce i poprawić swoje oceny,
  • pogłębić wiedzę z ulubionych przedmiotów szkolnych.

Połączenie ochrony ubezpieczeniowej z zaawansowanymi narzędziami edukacyjnymi umożliwia dzieciom nadrobienie zaległości, zdobycie wiedzy i doskonalenie umiejętności. Tym samym Bezpieczny.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, prezentując innowacyjne rozwiązania i dostarczając wartościowe korzyści, wykraczające poza standardowe oferty na rynku.

Andrzej Adamczyk, CEO Bezpieczny.pl, będzie gościem Aleksandry E. Wysockiej, redaktorki naczelnej „Gazety Ubezpieczeniowej” w programie #ubezpieczeniowyLIVE, który odbędzie się w czwartek 1 czerwca o godzinie 13:00. Podczas programu, Andrzej Adamczyk przedstawi szczegóły dotyczące rewolucyjnej współpracy Bezpieczny.pl z Odrabiamy.pl, prezentując wizję nowych możliwości w ubezpieczeniach szkolnych.

Artur Makowiecki

news@gu.com.pl