Bułgarzy mają chrapkę na większy kawałek polskiego tortu

0
748

Jak donosi portal cashless.pl, bułgarski ubezpieczyciel Lev Ins działający w Polsce na zasadzie swobody świadczenia usług zamierza zwiększyć swoje zaangażowanie nad Wisłą. Od pierwszego kwartału firma chce m.in. zaoferować ubezpieczenia majątkowe dla klientów korporacyjnych.

Arkadiusz Jaśkowski, dyrektor warszawskiego biura Lev Ins, powiedział serwisowi, że celem jego firmy jest dywersyfikacja portfela produktowego i wejście w obszar ubezpieczeń majątkowych. Zadeklarował też, że ubezpieczyciel ma przygotowane ciekawe propozycje dla klienta detalicznego.

Na pierwszy ogień mają pójść oferty non-life dla klientów firmowych. Arkadiusz Jaśkowski zdradził, że poza standardowymi ubezpieczeniami majątkowymi oraz odpowiedzialności cywilnej, Lev Ins wkrótce będziemy mógł zaoferować również ubezpieczenie ochrony prawnej. Portal przypomina, że działający w Polsce od 2018 r. zakład dotychczas oferował sektorowi korporacyjnemu gwarancje ubezpieczeniowe do projektów infrastrukturalnych oraz ubezpieczenia cyber. Arkadiusz Jaśkowski zapowiedział, że jeśli jego firmie nic nie przeszkodzi, np. lockdown w przyszłym roku, to zaproponuje ona również polisy indywidualne.

Więcej:

cashless.pl z 26 listopada, Ida Krzemińska-Albrycht „Zrobi się ciaśniej na rynku ubezpieczeniowym? Ze swoją ofertą zaistnieć tu chce bułgarski Lev Ins”:

https://www.cashless.pl/10989-lev-ins

(AM, źródło: cashless.pl)