Cachet zaoferuje OC i AC kierowcom zawodowym współpracującym z iTaxi

0
518

Cachet, międzynarodowa platforma ubezpieczeniowa dla pracowników cyfrowych aplikacji, nawiązał w grudniu współpracę z iTaxi. Jej celem jest oferowanie specjalnie opracowanych ubezpieczeń komunikacyjnych OC i AC licencjonowanym kierowcom korzystającym z aplikacji iTaxi.

Dzięki partnerstwu polskiej platformy technologicznej, łączącej taksówkarzy i pasażerów poprzez aplikację mobilną, oraz Cachet kierowcy będą mogli liczyć na ceny polis dostosowane do charakteru ich jazdy. Insurtech szacuje składkę na podstawie danych o tym, ile godzin dany kierowca jeździ zawodowo, a ile prywatnie, oraz tego, czy jeździ bezpiecznie. Osoby z dobrą oceną mogą liczyć na niższe stawki. Proces zakupu polisy jest intuicyjny, a całość odbywa się z poziomu aplikacji – podanie kilku danych o pojeździe wystarczy, aby w minutę otrzymać ofertę ubezpieczenia na telefon.

– Doświadczeni i kompetentni kierowcy są jednym z filarów naszej działalności. Od początku istnienia iTaxi zależy nam na zapewnianiu najwyższego komfortu przejazdu zarówno pasażerom, jak również kierowcom. Współpraca z Cachet jest dla nas wyjściem naprzeciw potrzebom kierowców z nami współpracujących. Dzięki spersonalizowanemu podejściu do wyceny ubezpieczeń, każdy z kierowców otrzyma ofertę, która wprost odpowiada na jego zapotrzebowanie i sposób wykorzystywania pojazdu do wykonywania kursów taxi – mówi Jarosław Grabowski, CEO iTaxi.

– W pewnym sensie nasze firmy były skazane na współpracę. To co nas połączyło, to podobna historia i chęć wprowadzania rewolucyjnych zmian rynkowych. Cachet i iTaxi to firmy technologiczne, które potrafiły wykorzystać dane, aby zapewnić nową wartość dla klientów. iTaxi zrewolucjonizowało rynek usług taxi w Polsce. Cachet rewolucjonizuje ubezpieczenia, czyniąc je łatwymi, szybkimi, cyfrowymi, spersonalizowanymi i uczciwie wycenionymi. Jestem pewna, że kierowcy iTaxi docenią nasze innowacyjne ubezpieczenia, które dzięki wykorzystaniu danych możemy oferować w bardziej przystępnych cenach – komentuje Danuta Żukowska, General Manager CEE Cachet.

(AM, źródło: prcalling)