Compensa zaprosiła pracowników i partnerów do wspólnej pomocy potrzebującym

0
126

W tym roku w ramach świątecznych działań charytatywnych Compensa zaproponowała pracownikom współpracę przy organizacji Szlachetnej Paczki. Natomiast do partnerów biznesowych zamiast tradycyjnych koszy świątecznych wysłano online „niosące pomoc” kartki.

Compensa zaproponowała swoim partnerom biznesowym wsparcie wybranej fundacji poprzez wysłane do nich online kartki świąteczne. Każdy adresat kartki miał możliwość wybrania jednej z trzech organizacji, która dzięki temu otrzyma od Compensy wsparcie finansowe.

– Święta nieodłącznie kojarzą się z prezentami, którymi dzielimy się także w relacjach biznesowych. Mamy jednak świadomość, że rok 2020 dla wielu osób był trudniejszy niż zwykle. Dlatego tym razem zdecydowaliśmy się wesprzeć potrzebujące osoby, zachęcając do tego jednocześnie naszych partnerów. Mamy nadzieję, że nasza akcja doda chociaż trochę świątecznej magii tym, który tego potrzebują – mówi Artur Borowiński, prezes zarządu Compensa TU.

Ubezpieczyciel zaprosił też pracowników do współpracy przy organizowaniu darów w ramach Szlachetnej Paczki, której finał miał miejsce 12 grudnia. Fundatorem wszystkich paczek była Compensa, a ponad 100 pracowników zaangażowało się w działania związane z zakupami, pakowaniem i dostarczaniem paczek do potrzebujących rodzin.

– Nigdy nie wątpiliśmy w siłę wolontariatu w Compensie, szczególnie że mamy już takie doświadczenia, ale zaangażowanie i umiejętności organizacyjne wszystkich wolontariuszy przerosły nasze oczekiwania. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych – podsumowuje Artur Borowiński.

(AM, źródło: Compensa)