Credit Agricole dodaje ubezpieczenie do kredytu ratalnego na zakup roweru

0
558

W odświeżonej ofercie kredytu ratalnego Credit Agricole na zakup roweru każdy kredytobiorca otrzyma bezpłatnie roczne ubezpieczenie od kradzieży swojego sprzętu. Oferta dostępna jest w większości sklepów rowerowych w Polsce i obejmuje też rowery elektryczne.

– Już po raz trzeci z naszymi partnerami handlowymi przygotowaliśmy ofertę darmowego ubezpieczenia przy zakupie roweru na raty. Od tego roku ubezpieczyć można też rowery elektryczne. Polisa obejmuje kradzież oraz rabunek i jest ważna przez rok. Bardzo pozytywny odbiór oferty w poprzednich latach pokazuje, że to trafna odpowiedź na oczekiwania klientów. Jednocześnie jako bank dbający o środowisko naturalne promujemy ekologiczne środki transportu – podkreśla Paweł Kosior, manager wsparcia sprzedaży Credit Agricole.

Ubezpieczenie obejmuje kradzież z włamaniem, kradzież zwykłą – pod warunkiem że rower był przymocowany do stojaka rowerowego lub innej stałej konstrukcji zabezpieczeniem rowerowym, łańcuchem, stalową linką lub kłódką szeklową (tzw. U-lockiem) – oraz rabunek. Poszkodowani mogą otrzymać świadczenie równe cenie roweru w chwili jego zakupu. Polisa nie obejmuje m.in. zniszczenia roweru ani kradzieży jego części.

Ubezpieczenie rozpoczyna się automatycznie w dniu zawarcia umowy kredytu na zakup roweru. Oferta dostępna jest u partnerów handlowych Credit Agricole – w większości sklepów rowerowych w Polsce. Ubezpieczycielem jest Credit Agricole TU.

(AM, źródło: Credit Agricole)