CUK Ubezpieczenia ze specjalną ofertą polis Generali

0
614

Multiagencja CUK Ubezpieczenia zaoferowała promocyjne warunki zakupu ubezpieczeń przygotowanych przez Grupę Generali: OC w życiu prywatnym oraz ubezpieczenia na życie.

– W czerwcu, kupując OC pojazdów od Generali, klienci mają okazję nabyć ubezpieczenie w życiu prywatnym jedynie za złotówkę. Chroni ono klienta w takich sytuacjach, jak wyrządzona szkoda podczas jazdy rowerem czy hulajnogą. Co ważne, ubezpieczenie obejmuje nie tylko ubezpieczonego, ale również osoby najbliższe – mówi Maciej Kuczwalski, ekspert CUK Ubezpieczenia.

Zachętą do nabycia ubezpieczenia na życie ma być jego niska cena. – Polisa na życie przygotowana przez Generali jest bardzo atrakcyjna z wielu względów. Już za 32 złotych miesięcznie otrzymujemy bardzo szeroki pakiet ubezpieczenia. To zdecydowanie wyróżnia tę ofertę na tle innych. Polisa upoważnia do wypłaty świadczenia uposażonym w razie śmierci ubezpieczonego, np. w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Wypłacone świadczenie będzie realną pomocą w procesie leczenia, gotówkę można wykorzystać na rehabilitację czy wizyty u specjalistów. Dodatkowe wsparcie będzie również wypłacone w przypadku pobytu w szpitalu już od pierwszego dnia. W każdym wariancie ubezpieczenia do dyspozycji klientów jest usługa assistance. Obejmuje ona organizację pomocy medycznej oraz opieki nad pacjentami. Składki na polisę mogą być opłacane miesięcznie, kwartalnie, półrocznie lub rocznie, w zależności od preferencji. Co ważne, jest również możliwość zwiększenia sumy ubezpieczenia w wybranych świadczeniach – podsumowuje Maciej Kuczwalski.

Dystrybucja polis w promocyjnych warunkach odbywa się w placówkach CUK Ubezpieczenia oraz za pośrednictwem strony internetowej multiagencji.

(AM, źródło: Newseria)