DAS: Od czwartku certyfikowane szkolenia online dla brokerów

0
2253

23 kwietnia DAS Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej (DAS) rozpocznie cykl szkoleń dla brokerów w formie webinariów. Szkolenia spełniają wymogi ustawy o dystrybucji ubezpieczeń.

Pierwsze półtoragodzinne szkolenie zatytułowane „Ubezpieczenia prawne na każdy dzień” jest skierowane do brokerów, którzy nie mają doświadczenia z ubezpieczeniami ochrony prawnej. Tematyka webinarium będzie obejmować m.in. zagadnienia ryzyka problemów prawnych w Polsce, możliwości konstrukcji modeli produktowych jako odpowiedzi na różne potrzeby ubezpieczonych czy też specyfikę likwidacji szkód wraz z przykładami zdarzeń.

Szkolenie rozpocznie się o godz. 12.00, a poprowadzi je Robert Szywalski, dyrektor Departamentu Sprzedaży Korporacyjnej i Reasekuracji DAS oraz przewodniczący Zespołu Ubezpieczeń Ochrony Prawnej Polskiej Izby Ubezpieczeń.

– W zeszłym roku spotkaliśmy się z brokerami w kilku polskich miastach, by porozmawiać o ochronie prawnej. Obecnie zorganizowanie cyklu szkoleń twarzą w twarz nie jest możliwe, więc zdecydowaliśmy się na zmianę formuły i przeniesienie szkoleń do wirtualnej rzeczywistości. Pierwsze szkolenie będzie wprowadzeniem do tematyki ubezpieczeń ochrony prawnej, następne będą skoncentrowane na konkretnych produktach DAS i ich grupach docelowych, na które już teraz serdecznie zapraszam – mówi Robert Szywalski.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów, które potrwają do 21 kwietnia do północy.

Szczegółowe informacje na temat webinarium oraz możliwość rejestracji są dostępne na stronie: https://das.pl/szkolenia-online-dla-brokerow/

W związku ze stanem epidemii i wynikających z niego nowych problemów klientów DAS oferuje również merytoryczne wsparcie dla brokerów już z nim współpracujących. Mogą oni liczyć na indywidualne konsultacje online z osobą odpowiedzialną za produkt oraz likwidatorem szkód. Brokerzy mogą zgłaszać swoje potrzeby na adres e-mail: broker@das.pl.

(AM, źródło: DAS)