EDU Plus – dzieci i młodzież pod parasolem ochrony InterRisk

0
1168

EDU Plus to rozwiązanie InterRisk dobrze znane na rynku ubezpieczeń szkolnych, które od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród rodziców. Wybierają je przede wszystkim ze względu na kompleksowy pakiet korzyści w zakresie ubezpieczenia swoich pociech.

Polisa EDU Plus to nie tylko standardowa ochrona. To przede wszystkim rozwiązanie, które odpowiada na wiele wyzwań, z jakimi mierzą się obecnie rodzice. Produkt, który co roku dostosowywany jest do zmieniających się potrzeb.

Atuty

EDU Plus to program ubezpieczeń InterRisk, który doskonale wpisuje się w aktualne trendy. Oferta zapewnia szeroką ochronę dzieci na wypadek wielu nieoczekiwanych sytuacji w życiu.Jeśli szukać głównych atutów EDU Plus, to na pierwszy plan wysuwa się dobrze przemyślany i kompleksowy zestaw rozwiązań. Obejmują one wiele rodzajów ryzyka związanych z niespodziewanymi zdarzeniami losowymi, jak i chorobami. Ubezpieczenie gwarantuje wszechstronną ochronę przez cały rok i odpowiada na aktualne potrzeby rynku.

Stop hejt!

Ostatnio wiele mówi się o hejcie w sieci, na który są narażone dzieci. Priorytetem stało się zarówno zwiększenie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży na portalach społecznościowych, jak i zapewnienie im wsparcia w przypadku włamania na prywatne konto lub profil czy przemocy słownej w internecie.

Pakiet Hejt Stop gwarantuje wsparcie psychologiczne, prawne i informatyczne w zakresie mowy nienawiści i bezpieczeństwa w sieci. Pomoc psychologiczna i prawna jest świadczona przez dyplomowanych psychologów i doświadczonych prawników. Usługi z zakresu pomocy prawnej są nielimitowane.

Elastyczne rozwiązania na czasie

Jednym z wyróżników EDU Plus jest niewątpliwie elastyczność oferty. Opcja główna ubezpieczenia może zostać rozszerzona o dowolnie wybrane dodatkowe rozwiązania.

– Każdy z pakietów może być dostosowany pod kątem indywidualnych potrzeb opiekunów dzieci. Warto zwrócić uwagę na fakt, że wypłaty świadczeń z opcji głównej i opcji dodatkowych sumują się, co zapewnia jeszcze większą ochronę –mówi Katarzyna Rudzka, dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Osobowych InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group.

Propozycja ubezpieczeniowa InterRisk dla szkół i rodziców jest z pewnością na czasie, gdyż uwzględnia nawet ochronę w przypadku ugryzienia przez kleszcza. W Pakiecie Kleszcz rodzice mają zagwarantowane pokrycie kosztów badań diagnostycznych, antybiotykoterapii, usunięcia kleszcza oraz wypłatę świadczenia za rozpoznanie boreliozy.

Ponadto EDU Plus daje możliwość uzyskania drugiej opinii lekarskiej rekomendowanej placówki medycznej w przypadku zachorowania na poważną chorobę w trakcie trwania ochrony ubezpieczeniowej.

EDU Plus zawiera wiele innowacyjnych rozwiązań, jak TeleMedycyna, czyli szybkie i wygodne konsultacje online lekarza internisty, pediatry, ginekologa, urologa i psychologa, wsparcie finansowe dla rodzica lub opiekuna prawnego w akcji poszukiwawczej zaginionego dziecka czy zwrot kosztów uszkodzonej pompy insulinowej lub aparatu ortodontycznego na terenie szkoły w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Więcej informacji na temat EDU Plus jest dostępnych na stronie www.interrisk.pl