Ergo Hestia partnerem Targów CSR online

0
160

Od 5 do 9 października odbywać się będzie ósma edycja Targów CSR – największego w Polsce wydarzenia na temat odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Partnerem wydarzenia została Ergo Hestia. Zaangażowanie firmy w Targi CSR stanowi kontynuację współpracy z poprzednich edycji.

– Ergo Hestia to partner Targów CSR online, ale również wieloletni partner strategiczny Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Praca firmy na rzecz upowszechniania standardów CSR przynosi wymierne efekty w rozwoju relacji biznesu z otoczeniem. Dzięki temu niezbędne zmiany zachodzą szybciej. Targi CSR w każdej edycji są specjalną przestrzenią do rozmów o trendach odpowiedzialnego biznesu. Tak będzie również w tym roku, mimo wyjątkowych okoliczności – mówi Marzena Strzelczak, prezes i dyrektor generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Ósme Targi CSR odbędą się w dniach 5–9 października 2020 roku. Główną platformą wiedzy o przebiegu wydarzenia będzie strona odpowiedzialnybiznes.pl/targiCSR. Wydarzeniu tradycyjnie towarzyszyć będzie część konferencyjna, tym razem poświęcona tematyce odpowiedzialności biznesu za środowisko naturalne. Będzie transmitowana poprzez stronę odpowiedzialnybiznes.pl, profil Facebook, kanał YouTube. Networking będzie rozwijany na platformie remo.co, umożliwiając w jednym czasie spotkanie i rozmowę uczestnikom targów. 

Sopocki ubezpieczyciel jest laureatem wielu nagród, którymi honorowane są firmy społecznie odpowiedzialne, m.in. Srebrnego Listka CSR tygodnika „Polityka”. Był też wiceliderem XIV Rankingu Odpowiedzialnych i tym samym najwyżej sklasyfikowanym zakładem w tym zestawieniu.

(AM, źródło: Ergo Hestia)