Euler Hermes Turbiną Polskiej Gospodarki 2020

0
241

Ubezpieczenie należności All Cover, wprowadzone na polski rynek przez Euler Hermes, zostało uznane za najlepszy tego typu produkt dla firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Ubezpieczenie zostało wyróżnione godłem Turbiny Polskiej Gospodarki 2020.

W raporcie Turbiny Polskiej Gospodarki eksperci „Gazety Finansowej” wyróżnili firmy i instytucje cechujące się profesjonalizmem, rzetelnością oraz oferujące rozwiązania odpowiadające na najbardziej wymagające oczekiwania MŚP w Polsce.

„W dzisiejszej pandemicznej rzeczywistości niezwykle istotnym elementem jest współpraca – świadomość potrzeb kontrahentów i wychodzenie im naprzeciw to gwarancja sukcesu. Dlatego na naszej liście Najlepszych Produktów dla MŚP znajdują się rozwiązania firm, dla których klient jest najważniejszy. Dostrzegają go, wiedzą, jakie ma oczekiwania, co się u niego zmienia i reagują na to natychmiast, zapewniając mu narzędzia najbardziej odpowiadające jego oczekiwaniom” – podała redakcja „Gazety Finansowej” w uzasadnieniu.

Euler Hermes został wyróżniony godłem Turbiny Polskiej Gospodarki 2020 za produkt All Cover, który zapewnia przedsiębiorcom z sektora MŚP ochronę przed niewypłacalnością kontrahentów.

– Zastosowane w ubezpieczeniu All Cover rozwiązania wspierają małe i średnie przedsiębiorstwa w monitorowaniu odbiorców i zabezpieczaniu transakcji. Uproszczony proces weryfikacji roszczenia i szybsze przejście do etapu odszkodowawczego powodują, że wstępne rozliczenie szkody jest możliwe już w ciągu pięciu dni po nadesłaniu wniosku – mówi Robert Dunaj, dyrektor marketingu Euler Hermes.

(AM, źródło: MultiAN)