Europ Assistance Polska: Jesienna jazda z assistance

0
298

W związku nadejściem kalendarzowej jesieni Europ Assistance Polska przypomina kierowcom o odpowiednim przygotowaniu auta przed wyruszeniem w trasę.

Firma zwraca uwagę, że wszystkie czynności sprawdzające i poprawiające stan techniczny pozwolą zwiększyć bezpieczeństwo na drodze, ale nie są gwarancją stuprocentowego wyeliminowania ewentualnego wypadku lub stłuczki. Można zabezpieczyć się przed jego skutkami, wykupując ubezpieczenie z pakietem assistance.

Dzięki temu ostatniemu kierowca może liczyć na m.in. usprawnienie pojazdu na miejscu zdarzenia lub holowanie samochodu do warsztatu, pomoc przy montażu zapasowego koła, gdy jedna z opon uległa uszkodzeniu w trakcie jazdy, pomoc przy organizacji samochodu zastępczego, gdy trzeba zrezygnować z dalszej podróży swoim autem.

Wyniki Ogólnopolskiego Badania Assistance przeprowadzonego na zlecenie Europ Assistance Polska pokazują, że to właśnie assistance samochodowy jest najpopularniejszy wśród Polaków – posiada je 91% badanych kierowców, a 87% uważa, że holowanie pojazdu jest najbardziej przydatnym świadczeniem.

(AM, źródło: Europ Assistance Polska)