Europ Assistance ze specjalną infolinią dla pracowników

0
389

Europ Assistance Polska uruchomiła dla swoich pracowników specjalną infolinię, w ramach której można uzyskać informacje na temat koronawirusa i skorzystać z tele/wideokonferencji z lekarzem.

– Sytuacja związana z pandemią koronawirusa na świecie jest bardzo dynamiczna, pojawia się coraz więcej pytań związanych z rozwojem sytuacji, bezpieczeństwem czy symptomami choroby. W tym trudnym momencie chcemy wspierać naszych pracowników, zapewniając im odpowiednią pomoc i właściwą informację. Mamy nadzieję, że infolinia ta będzie stanowić dla nich realne wsparcie – mówi Ryszard Grzelak, prezes Europ Assistance Polska.

W ramach bezpłatnej infolinii pracownicy firmy będą mogli otrzymać informacje o wytycznych dotyczących koronawirusa czy rekomendacje działań prewencyjnych. Dodatkowo w ramach infolinii gwarantowana jest wstępna ocena medyczna (wykonywana przez przeszkolony personel medyczny) dla osób z symptomami chorobowymi oraz instrukcje postępowania w razie zagrożenia wystąpienia koronawirusa. Usługa zapewnia również możliwość tele/wideokonsultacji z lekarzem.

Podobne rozwiązanie zostały również zaoferowane partnerom biznesowym Europ Assistance Polska.

(AM, źródło: Europ Assistance)