Europa i ASF Premium wprowadzają polisę covidową

0
915

Europa Ubezpieczenia pozyskała nowego partnera – pośrednika ubezpieczeniowego ASF Premium. W ramach współpracy obie firmy zaoferują polisę życiową z ochroną w przypadku zachorowania na Covid-19. 

– Współpraca z ASF Premium to nowy rozdział w naszej historii. Rozpoczynamy sprzedaż ubezpieczeń za pośrednictwem agentów działających w ramach szybko rozwijającej się multiagencji ubezpieczeniowej. Liczymy, że dzięki partnerstwu z ASF Premium nowatorskie produkty tworzone przez Europę staną się dostępne dla szerokiej rzeszy nowych klientów – mówi Marat Nevretdinov, prezes Europy Ubezpieczenia.

Współpracujący z ASF agenci mogą już sprzedawać pierwsze produkty Europy. Wśród nich jest polisa covidowa – ubezpieczenie życiowe oferujące ochronę na wypadek zachorowania na Covid-19. Jest to pierwszy tego typu samodzielny produkt dostępny w szerokiej dystrybucji. Ubezpieczyciel stworzył go specjalnie dla ASF Premium.

W przypadku zachorowania i hospitalizacji z tytułu Covid-19 ubezpieczony może liczyć na świadczenie za każdy dzień pobytu w szpitalu. W zakres ubezpieczenia wchodzi także wsparcie assistance podczas pobytu w szpitalu, świadczenie w przypadku pobytu na oddziale intensywnej terapii lub w przypadku zgonu. Cena polisy zaczyna się od 90 zł za rok ochrony i zależy od wariantu oraz zakresu ochrony.

– Europa Ubezpieczenia wyróżnia się na rynku ofertą produktową i otwartością na tworzenie innowacyjnych, szytych na miarę ubezpieczeń. To jest obszar, w którym ASF Premium chce się dynamicznie rozwijać. Agenci sieci ASF doceniają rozszerzenie klasycznej oferty o będące ich wyróżnikiem nowe, ciekawe produkty, które klienci mogą kupić tylko u nich – mówi Grzegorz Adamczuk, prezes ASF Premium.

Europa i jej nowy partner planują dalszy rozwój wspólnej oferty produktowej. W październiku pośrednik rozpocznie sprzedaż ubezpieczenia wyświetlacza telefonu Screenity. Produkty zakładu, w tym polisa covidowa, są dostępne u ponad 120 agentów, współpracujących z ASF Premium. Do końca roku ich liczba ma zwiększyć się do co najmniej trzystu.

Firma ASF Premium (ASF Adamczuk Serwis Finansowy) działa na rynku od 2002 roku. Jej dewizą jest szukanie nowych rozwiązań, działanie i rozwój. Zatrudnia ponad 200 osób oraz współpracuje z agentami i partnerami w całej Polsce.

(AM, źródło: Europa Ubezpieczenia)