Finał sezonu rozgrywek piłkarskich wspieranych przez Reso

0
280

Zakończyły się rozgrywki amatorskiej halowej piłki nożnej w Suwałkach, których sponsorem tytularnym od 5 lat jest Reso Europa Service. Po raz trzeci z rzędu zwycięzcą Reso Suwałki Football League został 14. Pułk Przeciwpancerny.

Reso Suwałki Football League to najpopularniejsze rozgrywki amatorskie w północno-wschodniej Polsce. Biorą w nich udział drużyny z województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Łącznie 14 zespołów rywalizuje co tydzień w piątek w hali OSiR w Suwałkach.

– Z roku na rok dostrzegamy rozwój Reso Suwałki Football Leauge – zarówno sportowy, jak i organizacyjny – powiedział Bronisław Woźnialis, prezes zarządu Reso Europa Service. – Traktujemy te zawody jako projekt wieloletni. Wspieraliśmy rozgrywki już po raz kolejny i na pewno będziemy kontynuować tę współpracę w przyszłym sezonie – dodał.

Zwycięzca turnieju postanowił przekazać całą swoją wygraną, czyli 2 tys. zł, na cel charytatywny. Pieniądze trafią do Hani Poczobut, dziewczynki chorującej na najcięższą postać SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Bronisław Woźnialis zapowiedział, że Reso zdubluje wsparcie i również wesprze leczenie Hani.

Przekażemy kolejne dwa tysiące złotych bezpośrednio na rzecz Hani Poczobut – powiedział prezes.

Kolejna edycja Reso Suwałki Football League rozpocznie się w listopadzie 2020 r.

(AM, źródło: Reso)