Forteca rzetelności i profesjonalizmu

0
773

W imponujących murach średniowiecznego zamku w Rynie 29 września 2023 r. atmosfera była wyjątkowo uroczysta. ULTRA Ubezpieczenia, znane na rynku jako solidny bastion nie tylko finansowej stabilności, ale i ludzkich wartości, otworzyło swój dziedziniec dla blisko 180 gości.

Celem spotkania była wspólna celebracja dwóch dekad pełnych wyzwań, nauki i odniesionych sukcesów.

Wśród gości znaleźli się przedstawiciele zarządów zakładów ubezpieczeń, m.in. Roger Hodgkiss, prezes zarządu Generali, Piotr Matysiak, członek zarządu ERGO Hestii, Lidia Fido, członkini zarządu firmy Wiener, Adam Moczydłowski, dyrektor zarządzający w firmie UNIQA, oraz reprezentacje central i regionów PZU, LINK4, Warty, InterRisk, Compensy, TUZ Ubezpieczenia, AGRO Ubezpieczenia, Trasti, Euroins.

Marek Niewiadomski, założyciel i niekwestionowany lider ULTRA Ubezpieczeń, zabrał zgromadzonych w sentymentalną podróż przez dwa dziesięciolecia historii firmy. Przypomniał początki swojego wielkiego marzenia, które narodziło się z przyjacielskich rozmów przy kuflu piwa, a przerodziło w prężną multiagencję ubezpieczeniową obsługującą 70 tys. klientów z polski północno-wschodniej.

Nie mieliśmy jakiegoś specjalnego produktu na wyłączność, którym by nie dysponowały inne agencje. To zaufanie, współodpowiedzialność, mądrość i współpraca stały się naszą przewagą konkurencyjną i nadal stanowią naszą niepodważalną siłę – podkreślił Marek Niewiadomski.

ULTRA Ubezpieczenia, które rozpoczęło swoją działalność jako niewielki zespół entuzjastów chcących zmieniać świat ubezpieczeń, szybko stało się fortecą rzetelności i profesjonalizmu. Działając zawsze z godnością i respektem zarówno dla klientów, jak i partnerów biznesowych firma nie tylko się rozrosła, ale także podniosła standardy na rynku ubezpieczeniowym.

Marek Niewiadomski podziękował tym, którzy współtworzyli z nim firmę od samego początku, oraz tym, którzy w ciągu ostatnich dwóch dekad jej zaufali. Słowa podziękowań usłyszeli też przedstawiciele zakładów ubezpieczeń, trenerzy, edukatorzy oraz dostawcy IT.

Gościem specjalnym wydarzenia był Jakub B. Bączek, trener mentalny o międzynarodowej renomie i złoty medalista mistrzostw świata, który wspierał mentalnie kadrę narodową siatkarzy pod wodzą trenera Stéphane’a Antigi. W wystąpieniu przywołał reprezentację kolarską Wielkiej Brytanii, pokazując, jak wykorzystać potęgę agregacji zysków marginalnych.

Jakub Bączek podkreślał znaczenie implementacji mikroulepszeń w każdym aspekcie działalności. Argumentował, że te, choć niepozorne, mikroprzewagi, kiedy są konsekwentnie i systematycznie wzmacniane, stają się solidnym fundamentem osiągnięć nie tylko w dziedzinie sportu, ale również w biznesie i życiu prywatnym.

W murach, gdzie stare ściany szepczą historie minionych epok, a teraźniejszość pulsowała życiem i energią nowoczesnych wyzwań, uczestnicy jubileuszowej gali zanurzali się w atmosferze, która była unikalną mieszanką szacunku dla przeszłości i oczekiwania na przyszłość. Nagrody i słowa uznania płynęły obficie, kierowane zarówno do najlepszych w dziedzinie sprzedaży, jak i do tych, którzy byli solidnym fundamentem firmy przez całe lata.

W ciągu 20 lat ULTRA Ubezpieczenia, zaczynając jako mała jednostka, przeistoczyło się w potężną twierdzę, której murami są wartości, a fundamentem ludzie. Balansując pomiędzy tradycją a nowoczesnością, firma nie tylko obchodziła swoje jubileuszowe święto, ale i ukłoniła się przeszłości, będąc jednocześnie pełna optymizmu i planów na przyszłość.

Nie wiem, co nas czeka za kolejne 20 lat, ale mam pewność, że z taką ultraekipą nie mam się czego obawiać – podsumował Marek Niewiadomski.

Aleksandra E. Wysocka