Generali dostrzegło potencjał Insly

0
366

Generali jako pierwszy ubezpieczyciel na polskim rynku postanowiło wykorzystać potencjał narzędzia Insly dla agentów – kalkulatora i CRM –  i udostępniło za jego pośrednictwem  ubezpieczenie NNW Pakiet dla Dziecka ponad 13 tys. agentom używających tych instrumentów w swojej codziennej pracy. Pakiet dla Dziecka jest również pierwszym produktem niekomunikacyjnym dostępnym na platformie Insly.

– Projektowanie rozwiązań ułatwiających codzienną pracę czy też testowanie innowacji, które ten cel pomagają osiągnąć, to DNA Generali. Szukamy takich dróg, które przełożą się na podniesienie jakości obsługi klientów oraz poprawę komfortu pracy agentów współpracujących z nami. Chcemy, aby klienci i nasi partnerzy mogli jak najwięcej osiągnąć w pierwszym kontakcie z firmą, a najlepiej samodzielnie obsługując udostępnione funkcjonalności. Cieszę się, że wspólnie z Insly mamy szanse dobrze wykorzystać technologię w codziennej pracy agenta oraz w nowy sposób oferować nasz wyjątkowy produkt NNW dla Dziecka – mówi Piotr Bułka członek zarządu Generali TU.

– Współpraca z Generali przeciera szlaki dla współpracy z każdym ubezpieczycielem, który chciałby dotrzeć do agentów, rozszerzyć dystrybucję swojego produktu. Insly potrafi bardzo szybko przeprowadzić wdrożenie. Chcemy pokazać, że warto, by ubezpieczyciel dał dostępy do swoich webserwisów większej liczbie agentów. Zdajemy sobie oczywiście sprawę z polityki dostępowej po stronie ubezpieczycieli i nie chcemy z nią dyskutować. Należy jednak zauważyć, że Insly to nie tylko narzędzie, lecz także kanał dotarcia do nowego agenta, kanał akwizycji, który pozwala na poszerzenie swoich sił dystrybucyjnych – podkreśla Agnieszka Dąbrowska, dyrektor zarządzająca Insly.

Umowa z Generali to pierwszy krok w realizacji planów Insly odnoszących się do współpracy bezpośredniej z ubezpieczycielami działającymi w Polsce. Oprócz dotarcia do nowych agentów, może im zaoferować platformę low-code nowej generacji, którą Insly uruchomiło globalnie w zeszłym roku. Platforma pozwala zwinnie budować i modyfikować produkty ubezpieczeniowe, znacząco szybciej niż podstawowe systemy informatyczne towarzystw.

(AM, źródło: Insly)