Generali i LINK4 nagrodzone w ubezpieczeniowych konkursach „Gazety Bankowej”

0
467

Generali Polska triumfuje w tegorocznej edycji konkursów ubezpieczeniowych „Gazety Bankowej”. Firma zdobyła pierwsze miejsce w trzech głównych kategoriach konkursowych, a prezes zarządu Generali Polska Roger Hodgkiss odebrał tytuł Ubezpieczeniowego Menedżera Roku 2023. LINK4 otrzymał natomiast wyróżnienia w kategoriach ubezpieczenia komunikacyjne oraz ubezpieczenia osobowe i majątkowe.

– Bardzo się cieszę z otrzymanych nagród. To efekt pracy naszego zaangażowanego zespołu i konsekwentnej realizacji strategii bycia partnerem na całe życie dla naszych klientów. Naszym celem zawsze było nie tylko dostarczanie klientom kompleksowej ochrony, ale także wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, które usprawniają nasze procesy obsługi i likwidacji szkód, aby klient mógł otrzymać pomoc, wtedy kiedy jej potrzebuje. Te nagrody są dla nas potwierdzeniem, że idziemy we właściwym kierunku, ale jednocześnie to zobowiązanie do dalszej pracy – mówi Roger Hodgkiss.

Źródło zdjęcia: Generali

W tegorocznym konkursie Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa Generali zwyciężyło w trzech kategoriach: ubezpieczeń komunikacyjnych, ubezpieczeń majątkowych bez motoryzacyjnych i ubezpieczeń na życie.

LINK4 wyróżniono natomiast w dwóch kategoriach: ubezpieczenia komunikacyjne oraz ubezpieczenia osobowe i majątkowe. W kategorii ubezpieczenia komunikacyjne firma zajęła drugie miejsce, a w kategorii ubezpieczenia osobowe i majątkowe – trzecie.

Nagrody z rąk redaktora naczelnego miesięcznika Macieja Wośko odebrała prezeska LINK4 Agnieszka Wrońska.

Ankiety konkursowe składały się z 51 pytań i obejmowały sześć obszarów tematycznych: ogólny, nadzorczy, wskaźnikowy finansowy i niefinansowy, wypłacalność oraz innowacje i trendy. O miejscu w rankingu decydowała suma punktów z dwóch części oceny – ankietowej oraz głosowania kapituły.

(AM, źródło: Generali)