Grzegorz Krawiec w zarządzie TUW PZUW

0
500

Renata Neidrowska i Paweł Stopczyński złożyli rezygnacje z pracy w zarządzie TUW Polskiego Zakładu Ubezpieczeń Wzajemnych. Zostały one przyjęte 28 kwietnia przez radę nadzorczą towarzystwa. Do zarządu został powołany Grzegorz Krawiec.

– Bardzo dziękuję obojgu za wkład w rozwój towarzystwa. Wspólnie z nimi osiągaliśmy spektakularne sukcesy, stając się po zaledwie czterech pełnych latach działalności liderem rynku ubezpieczeń wzajemnych w Polsce i osiągając najwyższy w historii przypis składki. Życzę Renacie i Pawłowi kolejnych ambitnych wyzwań i sukcesów zawodowych – powiedział prezes TUW PZUW Rafał Kiliński.

Rada nadzorcza podjęła jednocześnie uchwałę o powołaniu w skład zarządu Grzegorza Krawca.

– Życzę powodzenia w nowej roli. Jestem przekonany, że współpracując w zarządzie, będziemy dalej dynamicznie rozwijać towarzystwo, realizując ambitne cele naszej strategii – podkreślił Rafał Kiliński.

Grzegorz Krawiec jest doświadczonym menedżerem, pracującym wcześniej w międzynarodowych korporacjach. Ostatnie dziewięć lat spędził w grupie Allianz, gdzie dotąd sprawował funkcję członka zarządu odpowiedzialnego za pion finansów. Taką rolę będzie pełnił też w zarządzie TUW PZUW.

(AM, źródło: TUW PZUW)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here